Για την δική σας ενημέρωση σας παραθέτουμε τις εφημερίες των φαρμακείων της πόλης , με έντονη γραφή είναι οι εφημερίες των φαρμακείων μελλών της ΦΑΡΜΑΞΙΟΝ.

1/1/2009

8:00-20:30

ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

ΚΑΝΑΚΑΡΗ 167 – ΠΑΤΡΕΩΣ

ΔΡΑΓΑΝΙΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 22 – ΠΛ.ΟΛΓΑΣ

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΕΥΒΟΙΑΣ 202 ΖΑΡΟΥΧΛΕΙΚΑ

ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ 22 – ΦΩΚΑΙΑΣ

ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΖΑΚΥΝΘΟΥ 27-29

ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ

ΝΟΤΑΡΑ 157 – ΑΡΕΘΑ

20:30-ΠΡΩΙ

ΜΑΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ

ΑΓ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 58 ΕΞΩ ΑΓΥΙΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 75 ΨΑΡΟΦΑΙ

1/2/2009

8:00-20:30

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΑΡΟΗΣ 1 ΑΡΟΗ

ΓΚΙΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 100 – ΠΑΤΡΕΩΣ

ΚΑΛΛΙΒΩΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 206 ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΕΛΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 17 – ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΣΥΦΑΝΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΤΡΙΩΝ ΝΑΥΑΡΧΩΝ 68 – ΚΑΝΑΚΑΡΗ

ΤΕΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΜΕΙΛΙΧΟΥ 171 Κ.ΣΥΧΑΙΝΑ ΕΝΑΝΤΙ ΟΛΥΜΠΙΟΥ ΘΕΡ/ΡΙΟΥ

20:30-ΠΡΩΙ

ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΝΟΤΑΡΑ 12 ΕΝΑΝΤΙ LIDL – ΑΓΥΙΑ

ΣΙΑΜΟΥ ΖΩΗ

ΠΑΤΡΩΝ ΚΛΑΟΥΣ 126 ΚΟΥΚΟΥΛΙ ΕΝΑΝΤΙ ΕΘΝ.ΣΤΑΔ.

1/3/2009

8-20:30

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 195 ΤΑΡΑΜΠΟΥΡΑ

ΒΙΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΑΝΑΚΑΡΗ 166 – ΒΟΤΣΗ

ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΗ 31 – ΓΟΥΝΑΡΗ

ΚΟΝΙΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΘΕΟΔΟΤΟΥ 8 – ΑΜΕΡΙΚΗΣ

ΜΑΝΤΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΡΗΓΑ ΦΑΡΑΙΟΥ 59 – ΡΑΔΙΝΟΥ

ΝΙΤΤΑ ΟΛΓΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ 11 – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΛ.ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ

ΠΡΟΧΒΙΤΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΙΕΡΟΘΕΟΥ 105 – ΒΥΡΩΝΟΣ

20:30-ΠΡΩΙ

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΝΟΤΑΡΑ 129 ΑΓΥΙΑ

ΜΑΚΡΥΓΙΩΡΓΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 159 ΤΑΡΑΜΠΟΥΡΑ

1/4/2009

8:00-20:30

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 52 ΨΑΡΟΦΑΙ

ΚΟΥΡΛΑΜΠΑΣ – ΠΕΦΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

ΠΛ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΓΕΡΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΚΑΡΑΤΖΑ 116- ΠΛ.ΜΑΡΟΥΔΑ

ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 206 – ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ

ΠΛΙΑΚΟΥΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΕΛΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΗ 77 – ΛΕΜΕΣΟΥ

ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΚΟΜΝΗΝΟΥ

ΣΤ.ΒΟΥΛΓΑΡΕΩΣ – ΙΩΝΙΑΣ

20:30-ΠΡΩΙ

ΖΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ

ΣΜΥΡΝΗΣ 237 – ΠΡΙΓΗ/ΝΗΣΩΝ

ΣΟΥΚΑ ΠΑΝΩΡΑΙΑ

ΑΓ.ΑΝΔΡΕΟΥ 100 – ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΗΣ

1/5/2009

14:00-20:50

ΔΕΛΕΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΓΕΡΜΑΝΟΥ 35 – Β.ΡΟΥΦΟΥ

ΘΕΟΦΙΛΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΠΛ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΘΛΙΜΜΕΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ 18 ΛΑΒΡΑΓΚΑ

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 38-40 – ΖΑΙΜΗ

ΜΑΚΡΥΓΙΩΡΓΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 159 ΤΑΡΑΜΠΟΥΡΑ

ΜΠΑΛΕΖΟΥ ΕΛΕΝΗ

Β.ΗΠΕΙΡΟΥ 119 – ΝΑΥΑΡΙΝΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 4 ΑΘΗΝΩΝ (ΕΝΑΝΤΙ ΙΚΑ)

20:50-ΠΡΩΙ

ΓΑΛΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 312 – ΤΡΙΩΝ ΝΑΥΑΡΧΩΝ

ΜΠΟΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ 42 – ΓΙΑΝΙΤΣΩΝ

1/6/2009

8:00-20:30

ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΥ 19 – ΣΤΡΥΜΩΝΟΣ ΑΓΥΙΑ

ΜΠΕΡΤΣΟΥΚΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ 72 ΝΟΡΜΑΝ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ

ΓΟΥΝΑΡΗ 206 – ΔΑΝΗΙΛΙΔΟΣ ΣΤΑΣΗ ΤΣΟΛΙΑ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 22 ΨΑΡΟΦΑΙ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 112 – ΓΟΥΝΑΡΗ

ΣΙΑΦΑΚΑ ΑΛΙΚΗ

ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 132 – ΓΕΡΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ

20:00-ΠΡΩΙ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΡΑΤΙΟΣ

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 107 – Β.ΗΠΕΙΡΟΥ

ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Ν.ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ – ΤΕΛΟΥ ΑΓΡΑ

1/7/2009

14:20:50

ΑΚΡΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 57 ΤΕΡΨΙΘΕΑ Μ.ΑΓΥΙΑ

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΦΩΚΑΙΑΣ 17 ΠΛ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ

ΚΑΡΑΚΑΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΚΑΝΑΚΑΡΗ 189-ΦΙΛΟΠΟΙΜΕΝΟΣ

ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 398 – ΙΕΡΟΘΕΟΥ

ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΑΛ.ΥΨΗΛΑΝΤΟΥ 95 – ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ

ΜΥΡΚΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ 65-67

ΛΥΜΠΕΡΤΑΔΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ

ΡΗΓΑ ΦΑΡΑΙΟΥ 110 – ΠΑΤΡΕΩΣ

ΡΑΒΑΖΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΟΥΝΑΡΗ 159 – ΜΠΟΥΚΑΟΥΡΗ

1/8/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΔΟΙΡΑΝΗΣ 45 – ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΓΕΡΜΑΝΟΥ 148-150 – ΒΟΤΣΑΡΗ

1/9/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΜΥΡΚΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ 65-67

ΤΣΑΝΑ ΜΑΡΙΝΑ

ΕΡΕΝΣΤΡΩΛΕ 17 ΝΙΚΗΤΑ

1/10/2009

8:00-20:30

ΚΑΡΟΥΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΕΛΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 4 – ΦΑΒΙΕΡΟΥ

ΛΑΖΑΡΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 115 – ΕΡΜΟΥ

ΛΙΑΚΟΥ ΝΙΚΗ

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 7 – ΑΓ. ΑΝΔΡΕΟΥ

ΜΑΚΡΥΓΙΩΡΓΗ ΜΑΡΙΑ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 159 ΤΑΡΑΜΠΟΥΡΑ

ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΠΛ. ΥΨΗΛΩΝ ΑΛΩΝΙΩΝ 16

ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

ΑΘΗΝΩΝ 170 – ΕΥΡΩΤΑ ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΓΥΙΑ

20:30-ΠΡΩΙ

ΕΛ ΧΟΥΡΙ ΑΝΟΥΑΡ

ΣΟΛΩΜΟΥ 147 ΤΕΡΜΑ ΣΟΛΩΜΟΥ(ΤΕΡΨΗ)

ΠΡΑΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΓΟΥΝΑΡΗ 189 – ΒΟΤΣΑΡΗ

1/11/2009

8:00-20:30

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 2 – ΚΑΡΟΛΟΥ

ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 83 – ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ

ΜΗΤΣΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 435 – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΥ

ΝΤΖΑΘΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΖΑΚΥΝΘΟΥ – ΠΕΝΤΕ ΠΗΓΑΔΙΩΝ

ΠΑΧΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ

ΤΡΙΩΝ ΝΑΥΑΡΧΩΝ 7 ΑΓ. ΑΝΔΡΕΟΥ

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ 86 – ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ

20:30-ΠΡΩΙ

ΚΟΝΤΑΞΑΚΗ ΑΝΝΑ

ΠΛΑΤΕΙΑ ΟΜΟΝΟΙΑΣ 29

ΠΕΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΑΓ.ΑΝΔΡΕΟΥ 79 – ΕΡΜΟΥ

1/12/2009

14:00-20:50

ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΚΑΝΑΚΑΡΗ 167 – ΠΑΤΡΕΩΣ

ΖΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ

ΣΜΥΡΝΗΣ 237 – ΠΡΙΓΗ/ΝΗΣΩΝ

ΚΑΤΣΟΥΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΚΑΝΑΚΑΡΗ 207 – ΜΙΑΟΥΛΗ

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 22 ΠΛ.ΟΛΓΑΣ

ΠΡΟΣΕΛΕΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 34 – ΚΙΛΚΙΣ

ΧΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤΡΑΤΗΓΟΥ ΚΩΝ/ΛΟΥ 74 ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΡΟΗΣ

20:50-ΠΡΩΙ

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΕΥΒΟΙΑΣ 202 ΖΑΡΟΥΧΛΕΙΚΑ

ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΖΑΚΥΝΘΟΥ 27-29

1/13/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΛΕΠΙΔΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΚΩΝ/ΛΕΩΣ 89

ΜΗΤΣΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 435 – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΥ

1/14/2009

14:00-20:50

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΑΒΒΑΣ

ΣΟΛΩΜΟΥ 44 – ΣΜΥΡΝΗΣ

ΛΥΜΠΕΡΤΑΔΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ

Ρ.ΦΕΡΑΙΟΥ 110 – ΠΑΤΡΕΩΣ

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΓΕΡΜΑΝΟΥ 96 – ΛΟΝΤΟΥ

ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΕΛΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 56 – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 52 – ΚΑΝΑΚΑΡΗ

ΣΠΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ ΠΡΑΤΣΙΚΑ 159

20;50-ΠΡΩΙ

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ 148 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ

Β.ΗΠΕΙΡΟΥ 58 – ΒΥΡΩΝΟΣ

1/15/2009

13:30-17:00&

20:50 -ΠΡΩΙ

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΝΑ

ΑΓ ΣΟΦΙΑΣ 54 – ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ

1/15/2009

13:30-17:00&

20:50 -ΠΡΩΙ

ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ 52 – Β. ΗΠΕΙΡΟΥ 3

1/16/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

ΑΘΗΝΩΝ 170 – ΕΥΡΩΤΑ ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΓΥΙΑ

ΧΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤΡΑΤΗΓΟΥ ΚΩΝ/ΛΟΥ 74 ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΡΟΗΣ

1/17/2009

8:00-20:30

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 221 – ΑΡΑΤΟΥ

ΚΟΝΤΑΞΑΚΗ ΑΝΝΑ

ΠΛΑΤΕΙΑ ΟΜΟΝΟΙΑΣ 29

ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΛΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 17 – ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΝΤΖΕΛΒΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ 361 ΚΟΤΡΩΝΗ

ΠΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 270 – ΒΟΤΣΗ

ΤΣΙΜΕΝΙΔΗ ΚΑΛΛΙΝΑ

ΚΟΥΜΑΝΙΩΤΗ 59 – Χ.ΤΡΙΚΟΥΠΗ ΠΛΗΣΙΟΝ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ

20:30-ΠΡΩΙ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 161 – ΓΚΟΤΣΗ

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΑΒΒΑΣ

ΣΟΛΩΜΟΥ 44 – ΣΜΥΡΝΗΣ

1/18/2009

8:00-20:30

ΞΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΓ.ΑΝΔΡΕΟΥ 158 – ΤΣΑΜΑΔΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΡΑΤΙΟΣ

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 107 – Β.ΗΠΕΙΡΟΥ

ΠΑΠΠΑΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ

ΠΗΓΑΣΟΥ – Ν.ΔΙΑΜΑΝΤΗ 12 ΖΑΡΟΥΧΛΕΙΚΑ

ΠΑΣΛΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

ΠΛ. ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ 6

ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗ ΒΕΑΤΡΙΚΗ

ΓΕΡΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ 26 – ΚΑΝΑΚΑΡΗ

ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Ν.ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ – ΤΕΛΟΥ ΑΓΡΑ

ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΟΥΝΑΡΗ 34 – ΚΟΡΙΝΘΟΥ

20:30-ΠΡΩΙ

ΜΑΛΑΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Α.ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ123 ΨΑΡΟΦΑΙ ΠΛ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΕΙΝΟΚΡΑΤΟΥΣ 7 – ΘΕΡΜΟΠΥΛΩΝ ΟΠΙΣΘΕΝ ΑΛΕΞ ΠΑΚ

1/19/2009

14:00-20:50

ΒΟΥΤΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΠΛ.ΥΨΗΛΩΝ ΑΛΩΝΙΩΝ 16

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 221 – ΑΡΑΤΟΥ

ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 418-420 – ΜΑΞΙΜΟΥ

ΣΟΥΚΑ ΠΑΝΩΡΑΙΑ

ΑΓ.ΑΝΔΡΕΟΥ 100 – ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΗΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΕΛΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 42 – ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΕΙΝΟΚΡΑΤΟΥΣ 7 – ΘΕΡΜΟΠΥΛΩΝ ΟΠΙΣΘΕΝ ΑΛΕΞ ΠΑΚ

20:50-ΠΡΩΙ

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΑΡΟΗΣ 1 ΑΡΟΗ

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 3 ΨΑΡΟΦΑΙ

1/20/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΝΤΖΕΛΒΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ 361 ΚΟΤΡΩΝΙ

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΕΓΛΥΚΑΔΟΣ 98 ΣΥΝΟΡΑ ΕΝΑΝΤΙ ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡΟΤ

1/21/2009

14:00-20:50

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ

Β.ΗΠΕΙΡΟΥ 58 – ΒΥΡΩΝΟΣ

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 105 – ΦΑΒΙΕΡΟΥ

ΚΟΛΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 27 ΕΝΑΝΤΙ ΣΤΡΟΥΜΠΕΙΟΥ

ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΓΕΡΜΑΝΟΥ 148-150 – ΒΟΤΣΑΡΗ

ΣΚΟΝΔΡΑ ΜΥΡΣΙΝΗ

ΓΟΥΝΑΡΗ 37 – ΚΑΝΑΚΑΡΗ

ΤΡΙΒΥΖΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΡΕΘΑ 73 – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

20:50-ΠΡΩΙ

ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΑΡΑΤΟΥ 47 – ΚΑΝΑΚΑΡΗ

ΠΑΣΣΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ

ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΥ 24-26 – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΥ

1/22/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΒΟΥΤΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΠΛ.ΥΨΗΛΩΝ ΑΛΩΝΙΩΝ 16

ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΛΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 17 – ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

1/23/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΓΡΑΜΜΕΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 357 – ΤΣΑΜΑΔΟΥ

ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 52 – ΚΑΝΑΚΑΡΗ

1/24/2009

8:00-20:30

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ 148 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ

ΓΙΑΜΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ ΠΡΑΤΣΙΚΑ 90

ΚΑΜΙΝΑΡΗ ΤΣΑΝΤΙΝΟΥΛΑ

ΚΑΡΟΛΟΥ 85 – ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 38-40 – ΖΑΙΜΗ

ΜΟΥΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΑΤΡΩΝ ΚΛΑΟΥΣ 30 ΛΑΓΓΟΥΡΑ

ΠΑΣΣΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ

ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΥ 24-26 – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΥ

ΧΑΧΑΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 309 ΒΟΤΣΗ

20:30-ΠΡΩΙ

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 221 – ΑΡΑΤΟΥ

ΘΕΟΧΑΡΟΥΣ ΕΛΕΝΗ

ΠΑΤΡΕΩΣ 92 – ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ

1/25/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

ΓΟΥΝΑΡΗ 45 – ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ

ΘΕΟΦΙΛΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΠΛ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΛΙΟΥΜΗ ΜΑΡΙΑ

ΠΛΑΤΕΙΑ ΒΟΥΔ

ΜΑΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ

ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΥ 58 ΕΞΩ ΑΓΥΙΑ

ΜΠΟΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΩΝ/ΛΕΩΣ 42 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΡΑΓΓΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΑΝΘΕΙΑΣ 83 ΠΛΗΣΙΩΝ ΕΡΓ ΚΑΤΟΙΚΙΩΝ

ΣΤΕΦΑΝΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑ

ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟΥ 18 ΕΝΑΝΤΙ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ 409

20:30-ΠΡΩΙ

ΚΑΡΑΚΑΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΚΑΝΑΚΑΡΗ 189-ΦΙΛΟΠΟΙΜΕΝΟΣ

ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 83 – ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ

1/26/2009

14:00-20:50

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΦΗ

ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ ΠΡΑΤΣΙΚΑ 38

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΕΣΣΟΛΟΓΙΟΥ 45 – ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΟΥ

ΛΙΑΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 7 – ΑΓ. ΑΝΔΡΕΟΥ

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ

ΚΑΡΟΛΟΥ 20 – Ρ.ΦΕΡΑΙΟΥ

ΠΑΡΑΛΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΓΕΡΜΑΝΟΥ 172 ΕΝΑΝΤΙ IKA

ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΝΟΤΑΡΑ 12 ΕΝΑΝΤΙ LIDL – ΑΓΥΙΑ

ΣΙΑΜΟΥ ΖΩΗ

ΠΑΤΡΩΝ ΚΛΑΟΥΣ 126 ΚΟΥΚΟΥΛΙ ΕΝΑΝΤΙ ΕΘΝ.ΣΤΑΔ.

20:50-ΠΡΩΙ

ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

ΚΑΝΑΚΑΡΗ 167 – ΠΑΤΡΕΩΣ

1/27/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΠΑΧΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ

ΤΡΙΩΝ ΝΑΥΑΡΧΩΝ 7 ΑΓ. ΑΝΔΡΕΟΥ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ

ΜΑΡΑΘΩΝΟΜΑΧΩΝ 37 ΣΧΟΛΕΙΑ ΕΓΛΥΚΑΔΟΣ

1/28/2009

14:00-20:50

ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΓ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19 – ΣΤΡΥΜΩΝΟΣ ΑΓΥΙΑ

ΜΠΕΡΤΣΟΥΚΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ 72 ΝΟΡΜΑΝ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ

ΓΟΥΝΑΡΗ 206 – ΔΑΝΗΙΛΙΔΟΣ ΣΤΑΣΗ ΤΣΟΛΙΑ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 22 ΨΑΡΟΦΑΙ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 112 – ΓΟΥΝΑΡΗ

ΣΙΑΦΑΚΑ ΑΛΙΚΗ

ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 132 – ΓΕΡΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ

20:50-ΠΡΩΙ

ΚΟΛΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 27 ΕΝΑΝΤΙ ΣΤΡΟΥΜΠΕΙΟΥ

ΛΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΘ.ΔΙΑΚΟΥ

1/29/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΜΠΑΛΕΖΟΥ ΕΛΕΝΗ

Β.ΗΠΕΙΡΟΥ 119 – ΝΑΥΑΡΙΝΟΥ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΚΑΡΑΤΖΑ 116- ΠΛ.ΜΑΡΟΥΔΑ

1/30/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΓΚΙΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 100 – ΠΑΤΡΕΩΣ

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 52 – ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ

1/31/2009

8:00-20:30

ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΙΑΟΥΛΗ 43-45 – ΜΑΙΖΩΝΟΣ

1/31/2009

8:00-20:30

ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΑΓ.ΤΡΙΑΔΩΣ 52 – Β.ΗΠΕΙΡΟΥ 3

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 3 ΨΑΡΟΦΑΙ

ΜΠΑΡΚΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 92 ΠΛ.ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΕΡΜΟΥ – ΚΑΝΑΚΑΡΗ

ΧΑΣΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΝΟΤΑΡΑ 56 ΜΕΣΗ ΑΓΥΙΑ

20:30-ΠΡΩΙ

ΘΕΟΦΙΛΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΠΛ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΟΥΡΛΑΜΠΑΣ – ΠΕΦΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

ΠΛ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΓΕΡΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ

2/1/2009

8:00-20:30

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 221 – ΑΡΑΤΟΥ

ΚΟΝΤΑΞΑΚΗ ΑΝΝΑ

ΠΛΑΤΕΙΑ ΟΜΟΝΟΙΑΣ 29

ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΛΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 17 – ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΝΤΖΕΛΒΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ 361 ΚΟΤΡΩΝΙ

ΠΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 270 – ΒΟΤΣΗ

ΤΣΙΜΕΝΙΔΗ ΚΑΛΛΙΝΑ

ΚΟΥΜΑΝΙΩΤΗ 59 – Χ.ΤΡΙΚΟΥΠΗ ΠΛΗΣΙΟΝ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ

20:30-ΠΡΩΙ

ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΚΑΝΑΚΑΡΗ 167 – ΠΑΤΡΕΩΣ

ΛΙΑΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 7 – ΑΓ. ΑΝΔΡΕΟΥ

2/2/2009

14:00-20:50

ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΓ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19 – ΣΤΡΥΜΩΝΟΣ ΑΓΥΙΑ

ΜΠΕΡΤΣΟΥΚΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ 72 ΝΟΡΜΑΝ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ

ΓΟΥΝΑΡΗ 206 – ΔΑΝΗΙΛΙΔΟΣ ΣΤΑΣΗ ΤΣΟΛΙΑ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 22 ΨΑΡΟΦΑΙ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 112 – ΓΟΥΝΑΡΗ

ΣΙΑΦΑΚΑ ΑΛΙΚΗ

ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 132 – ΓΕΡΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ

20:50-ΠΡΩΙ

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 38-40 – ΖΑΙΜΗ

ΣΚΟΝΔΡΑ ΜΥΡΣΙΝΗ

ΓΟΥΝΑΡΗ 37 – ΚΑΝΑΚΑΡΗ

2/3/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗ ΒΕΑΤΡΙΚΗ

ΓΕΡΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ 26 – ΚΑΝΑΚΑΡΗ

ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΟΥΝΑΡΗ 34 – ΚΟΡΙΝΘΟΥ

2/4/2009

14:00-20:50

ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΚΑΝΑΚΑΡΗ 167 – ΠΑΤΡΕΩΣ

ΖΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ

ΣΜΥΡΝΗΣ 237 – ΠΡΙΓΗ/ΝΗΣΩΝ

ΚΑΤΣΟΥΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΚΑΝΑΚΑΡΗ 207 – ΜΙΑΟΥΛΗ

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 22 ΠΛ.ΟΛΓΑΣ

ΠΡΟΣΕΛΕΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 34 – ΚΙΛΚΙΣ

ΧΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤΡΑΤΗΓΟΥ ΚΩΝ/ΛΟΥ 74 ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΡΟΗΣ

20:50-ΠΡΩΙ

ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 321 – ΦΙΛΟΠΟΙΜΕΝΟΣ

ΚΑΛΛΙΒΩΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 206 – ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ

2/5/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΛΙΟΥΜΗ ΜΑΡΙΑ

ΠΛΑΤΕΙΑ ΒΟΥΔ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΕΛΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 42 – ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ

2/6/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΕΛΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 17 – ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΣΙΑΦΑΚΑ ΑΛΙΚΗ

ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 132 – ΓΕΡΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ

2/7/2009

8:00-20:30

ΑΚΡΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 57 ΤΕΡΨΙΘΕΑ Μ.ΑΓΥΙΑ

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΦΩΚΑΙΑΣ 17 ΠΛ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ

ΚΑΡΑΚΑΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΚΑΝΑΚΑΡΗ 189-ΦΙΛΟΠΟΙΜΕΝΟΣ

ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 398 – ΙΕΡΟΘΕΟΥ

ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΑΛ.ΥΨΗΛΑΝΤΟΥ 95 – ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ

ΜΥΡΚΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ 65-67

20:30-ΠΡΩΙ

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 38-40 – ΖΑΙΜΗ

ΠΟΥΛΙΔΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 288 – ΚΑΝΑΡΗ

2/8/2009

8:00-20:30

ΚΑΡΟΥΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΕΛΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 4 – ΦΑΒΙΕΡΟΥ

ΛΑΖΑΡΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 115 – ΕΡΜΟΥ

ΛΙΑΚΟΥ ΝΙΚΗ

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 7 – ΑΓ. ΑΝΔΡΕΟΥ

ΜΑΚΡΥΓΙΩΡΓΗ ΜΑΡΙΑ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 159 ΤΑΡΑΜΠΟΥΡΑ

ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΠΛ.ΥΨΗΛΩΝ ΑΛΩΝΙΩΝ 16

ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

ΑΘΗΝΩΝ 170 – ΕΥΡΩΤΑ ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΓΥΙΑ

20:30-ΠΡΩΙ

ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 418-420 – ΜΑΞΙΜΟΥ

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΓΕΡΜΑΝΟΥ 96 – ΛΟΝΤΟΥ

2/9/2009

14:00-20:50

ΓΑΛΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 312 – ΤΡΙΩΝ ΝΑΥΑΡΧΩΝ

ΓΚΑΒΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΗΡ.ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ – ΚΥΠΡΟΥ 2

ΕΛ ΧΟΥΡΙ ΑΝΟΥΑΡ

ΣΟΛΩΜΟΥ 147 ΤΕΡΜΑ ΣΟΛΩΜΟΥ(ΤΕΡΨΗ)

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΝΑ

ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ 54 – ΚΕΦΑΛΗΝΙΑΣ

ΛΙΟΥΜΗ ΑΡΤΕΜΙΣ

ΠΛΑΤΕΙΑ ΒΟΥΔ

ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 44 – ΚΟΡΙΝΘΟΥ

20:50-ΠΡΩΙ

ΚΑΤΣΟΥΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΚΑΝΑΚΑΡΗ 207 – ΜΙΑΟΥΛΗ

ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΦΙΛΙΠΠΑΣ

ΚΑΝΑΚΑΡΗ 80 – ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2/10/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΛΑΖΑΡΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 115 – ΕΡΜΟΥ

ΛΙΑΚΟΥ ΝΙΚΗ

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 7 – ΑΓ. ΑΝΔΡΕΟΥ

2/11/2009

14:00-20:50

ΒΟΥΤΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΠΛ.ΥΨΗΛΩΝ ΑΛΩΝΙΩΝ 16

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 221 – ΑΡΑΤΟΥ

ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 418-420 – ΜΑΞΙΜΟΥ

ΣΟΥΚΑ ΠΑΝΩΡΑΙΑ

ΑΓ.ΑΝΔΡΕΟΥ 100 – ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΗΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΕΛΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 42 – ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΕΙΝΟΚΡΑΤΟΥΣ 7 – ΘΕΡΜΟΠΥΛΩΝ ΟΠΙΣΘΕΝ ΑΛΕΞ ΠΑΚ

20:50-ΠΡΩΙ

ΚΑΤΣΟΥΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΚΑΝΑΚΑΡΗ 207 – ΜΙΑΟΥΛΗ

ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΦΙΛΙΠΠΑΣ

ΚΑΝΑΚΑΡΗ 80 – ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2/10/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΛΑΖΑΡΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 115 – ΕΡΜΟΥ

ΛΙΑΚΟΥ ΝΙΚΗ

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 7 – ΑΓ. ΑΝΔΡΕΟΥ

2/11/2009

14:00-20:50

ΒΟΥΤΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΠΛ.ΥΨΗΛΩΝ ΑΛΩΝΙΩΝ 16

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 221 – ΑΡΑΤΟΥ

ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 418-420 – ΜΑΞΙΜΟΥ

ΣΟΥΚΑ ΠΑΝΩΡΑΙΑ

ΑΓ.ΑΝΔΡΕΟΥ 100 – ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΗΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΕΛΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 42 – ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΕΙΝΟΚΡΑΤΟΥΣ 7 – ΘΕΡΜΟΠΥΛΩΝ ΟΠΙΣΘΕΝ ΑΛΕΞ ΠΑΚ

20:50-ΠΡΩΙ

ΡΑΓΓΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΑΝΘΕΙΑΣ 83 ΠΛΗΣΙΩΝ ΕΡΓ ΚΑΤΟΙΚΙΩΝ

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ 5 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΕΝΕΝΤΙ ΔΕΗ

2/12/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ

ΚΑΡΟΛΟΥ 20 – Ρ.ΦΕΡΑΙΟΥ

ΠΑΡΑΛΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΓΕΡΜΑΝΟΥ 172 ΕΝΑΝΤΙ IKA

2/13/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΜΠΕΡΤΣΟΥΚΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ 72 ΝΟΡΜΑΝ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ

ΣΟΥΛΙΟΥ 11-13 – ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΛ.ΒΟΥΔ

2/14/2009

8.00-20:30

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΑΡΟΗΣ 1 ΑΡΟΗ

ΓΚΙΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 100 – ΠΑΤΡΕΩΣ

ΚΑΛΛΙΒΩΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 206 – ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΕΛΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 17 – ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΣΥΦΑΝΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΤΡΙΩΝ ΝΑΥΑΡΧΩΝ 68 – ΚΑΝΑΚΑΡΗ

ΤΕΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΜΕΙΛΙΧΟΥ 171 Κ.ΣΥΧΑΙΝΑ ΕΝΑΝΤΙ ΟΛΥΜΠΙΟΥ ΘΕΡ/ΡΙΟΥ

20:30-ΠΡΩΙ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 52 ΨΑΡΟΦΑΙ

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 105 – ΦΑΒΙΕΡΟΥ

2/15/2009

8:00-20:30

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 195 ΤΑΡΑΜΠΟΥΡΑ

ΒΙΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΑΝΑΚΑΡΗ 166 – ΒΟΤΣΗ

ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΗ 31 – ΓΟΥΝΑΡΗ

ΚΟΝΙΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΘΕΟΔΟΤΟΥ 8 – ΑΜΕΡΙΚΗΣ

ΜΑΝΤΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΡΗΓΑ ΦΑΡΑΙΟΥ 59 – ΡΑΔΙΝΟΥ

ΝΙΤΤΑ ΟΛΓΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ 11 – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΛ.ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ

ΠΡΟΧΒΙΤΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΙΕΡΟΘΕΟΥ 105 – ΒΥΡΩΝΟΣ

20:30-ΠΡΩΙ

ΑΚΡΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 57 ΤΕΡΨΙΘΕΑ Μ.ΑΓΥΙΑ

ΓΙΑΜΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ ΠΡΑΤΣΙΚΑ 90

2/16/2009

14:00-20:50

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 57 ΤΕΡΨΙΘΕΑ Μ.ΑΓΥΙΑ

ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 321 – ΦΙΛΟΠΟΙΜΕΝΟΣ

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Β.ΗΠΕΙΡΟΥ 80 – ΜΑΥΡΟΚΟΡΔΑΤΟΥ

ΛΕΠΙΔΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ 89

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 75 ΨΑΡΟΦΑΙ

ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΦΙΛΙΠΠΑΣ

ΚΑΝΑΚΑΡΗ 80 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ

20:50-ΠΡΩΙ

ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΙΑΟΥΛΗ 43-45 – ΜΑΙΖΩΝΟΣ

ΚΑΡΟΥΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΕΛΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 4 – ΦΑΒΙΕΡΟΥ

2/17/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 195 ΤΑΡΑΜΠΟΥΡΑ

ΧΑΣΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΝΟΤΑΡΑ 56 ΜΕΣΗ ΑΓΥΙΑ

2/18/2009

14:00-20:50

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΕΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 69 – ΚΥΠΡΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΜΕΡΙΚΗΣ ΑΒ ΒΑΣΙΛ/ΛΟΣ(ΣΤΟΑ)

ΘΕΟΧΑΡΟΥΣ ΕΛΕΝΗ

ΠΑΤΡΕΩΣ 92 – ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ

ΝΙΚΟΛΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ

Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΥ 53 – ΜΠ.ΡΟΥΦΟΥ

ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

ΑΝΘΕΙΑΣ 217 ΖΑΡΟΥΧΛΕΙΚΑ

ΠΕΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΑΓ.ΑΝΔΡΕΟΥ 79 – ΕΡΜΟΥ

ΠΡΑΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΓΟΥΝΑΡΗ 189 – ΒΟΤΣΑΡΗ

20:50-ΠΡΩΙ

ΜΑΚΡΥΓΙΩΡΓΗ ΜΑΡΙΑ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 159 ΤΑΡΑΜΠΟΥΡΑ

ΤΡΙΒΥΖΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΡΕΘΑ 73 – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

2/19/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΦΩΚΑΙΑΣ 17 ΠΛ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ

ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΕΛΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 56 – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

2/20/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΜΠΙΣΣΑ ΚΩΝ/ΝΑ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ 81 – ΖΑΒΛΑΝΙ

ΣΠΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ ΠΡΑΤΣΙΚΑ 159

2/21/2009

8:00-20:30

ΚΟΤΣΙΡΙΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ 52 – Β. ΗΠΕΙΡΟΥ 3

ΛΟΥΚΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΑΓ.ΑΝΔΡΕΟΥ 153 – ΓΟΥΝΑΡΗ

ΜΠΟΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΑΥΑΡΙΝΟΥ 26 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΥ

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ 5 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΕΝΕΝΤΙ ΔΕΗ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ

ΜΑΡΑΘΩΝΟΜΑΧΩΝ 37 ΣΧΟΛΕΙΑ ΕΓΛΥΚΑΔΟΣ

ΣΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 25 ΖΑΙΜΗ

20:30-ΠΡΩΙ

ΚΟΝΙΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΘΟΔΟΤΟΥ 8 – ΑΜΕΡΙΚΗΣ

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Β.ΗΠΕΙΡΟΥ 80 – ΜΑΥΡΟΚΟΡΔΑΤΟΥ

2/22/2009

8:00-20:30

ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

ΚΑΝΑΚΑΡΗ 167 – ΠΑΤΡΕΩΣ

ΔΡΑΓΑΝΙΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 22 ΠΛ.ΟΛΓΑΣ

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΕΥΒΟΙΑΣ 202 ΖΑΡΟΥΧΛΕΙΚΑ

ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ 22 – ΦΩΚΑΙΑΣ

ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΖΑΚΥΝΘΟΥ 27-29

ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ

ΝΟΤΑΡΑ 157 – ΑΡΕΘΑ

ΤΣΑΡΑ ΜΑΡΙΝΑ

ΕΡΕΝΣΤΡΩΛΕ 17 ΝΙΚΗΤΑ

20:30-ΠΡΩΙ

ΝΙΤΤΑ ΟΛΓΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ 11 – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΛ.ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ

ΤΑΡΝΑΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 68 ΣΚΑΛ.ΓΕΡΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ

2/23/2009

14:00-20:50

ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΑΡΑΤΟΥ 47 – ΚΑΝΑΚΑΡΗ

ΖΕΙΜΠΕΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 238 – ΕΡΜΟΥ

ΛΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΘ.ΔΙΑΚΟΥ

ΜΑΛΑΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Α.ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ123 ΨΑΡΟΦΑΙ ΠΛ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΔΟΙΡΑΝΗΣ 45 – ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

ΡΑΒΑΖΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΟΥΝΑΡΗ 159 – ΜΠΟΥΚΑΟΥΡΗ

20:50-ΠΡΩΙ

ΜΟΥΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΑΤΡΩΝ ΚΛΑΟΥΣ 30 ΛΑΓΓΟΥΡΑ

ΝΤΖΑΘΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΖΑΚΥΝΘΟΥ – ΠΕΝΤΕ ΠΗΓΑΔΙΩΝ

2/24/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΚΟΤΣΙΡΙΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ 52 – Β. ΗΠΕΙΡΟΥ 3

ΠΑΣΛΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

ΠΛ.ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ 6

2/25/2009

14:00-20:50

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΦΗ

ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ ΠΡΑΤΣΙΚΑ 38

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 45 – ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΟΥ

ΛΙΑΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 7 – ΑΓ. ΑΝΔΡΕΟΥ

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ

ΚΑΡΟΛΟΥ 20 – Ρ.ΦΕΡΑΙΟΥ

ΠΑΡΑΛΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΓΕΡΜΑΝΟΥ 172 ΕΝΑΝΤΙ IKA

ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΝΟΤΑΡΑ 12 ΕΝΑΝΤΙ LIDL – ΑΓΥΙΑ

ΣΙΑΜΟΥ ΖΩΗ

ΠΑΤΡΩΝ ΚΛΑΟΥΣ 126 ΚΟΥΚΟΥΛΙ ΕΝΑΝΤΙ ΕΘΝ.ΣΤΑΔ.

20:50-ΠΡΩΙ

ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ 22 – ΦΩΚΑΙΑΣ

ΜΠΑΡΚΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 92 ΠΛ.ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΟΥ

2/26/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΘΕΩΔΟΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΜΕΡΙΚΗΣ ΑΒ ΒΑΣΙΛ/ΛΟΣ(ΣΤΟΑ)

ΠΑΣΧΑΛΗ ΚΑΛΛΙΡΟΗ

ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ ΠΡΑΤΣΙΚΑ 111 – ΣΤΑΣΗ ΨΑΧΟΥ

2/27/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΠΛΙΑΚΟΥΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΕΛΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΗ 77 – ΛΕΜΕΣΟΥ

ΣΥΦΑΝΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΤΡΙΩΝ ΝΑΥΑΡΧΩΝ 68 – ΚΑΝΑΚΑΡΗ

2/28/2009

8:00-20:30

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ ΠΡΑΤΣΙΚΑ 90

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΝΟΤΑΡΑ 129 ΑΓΥΙΑ

ΜΠΙΣΣΑ ΚΩΝ/ΝΑ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ 81 ΖΑΒΛΑΝΙ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ

ΣΟΥΛΙΟΥ 11-13 – ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΛ.ΒΟΥΔ

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 52 – ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΟΥΛΙΔΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 288 – ΚΑΝΑΡΗ

ΤΑΡΝΑΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 68 ΣΚΑΛ.ΓΕΡΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ

20:30-ΠΡΩΙ

ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΗ 31 – ΓΟΥΝΑΡΗ

ΠΑΠΑΔΟΠOΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 4 ΑΘΗΝΩΝ (ΕΝΑΝΤΙ ΙΚΑ)

3/1/2009

8:00-20:30

ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΙΑΟΥΛΗ 43-45 – ΜΑΙΖΩΝΟΣ

3/1/2009

8:00-20:30

ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ 52 – Β. ΗΠΕΙΡΟΥ 3

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 3 ΨΑΡΟΦΑΙ

ΜΠΑΡΚΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 92 ΠΛ.ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΕΡΜΟΥ – ΚΑΝΑΚΑΡΗ

ΧΑΣΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΝΟΤΑΡΑ 56 ΜΕΣΗ ΑΓΥΙΑ

20:30-ΠΡΩΙ

ΤΖΙΑΦΕΤΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ

ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ 64 – ΚΑΘ.ΝΟΤΑΡΑ Μ.ΑΓΥΙΑ

ΤΣΙΜΕΝΙΔΗ ΚΑΛΛΙΝΑ

ΚΟΥΜΑΝΙΩΤΗ 59 – Χ.ΤΡΙΚΟΥΠΗ ΠΛΗΣΙΟΝ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ

3/2/2009

8:00-20:30

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ 148 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ

ΓΙΑΜΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ ΠΡΑΤΣΙΚΑ 90

ΚΑΜΙΝΑΡΗ ΤΣΑΝΤΙΝΟΥΛΑ

ΚΑΡΟΛΟΥ 85 – ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 38-40 – ΖΑΙΜΗ

ΜΟΥΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΑΤΡΩΝ ΚΛΑΟΥΣ 30 ΛΑΓΓΟΥΡΑ

ΠΑΣΣΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ

ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΥ 24-26 – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΥ

ΧΑΧΑΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 309 ΒΟΤΣΗ

20:30-ΠΡΩΙ

ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΥ 19 – ΣΤΡΥΜΩΝΟΣ ΑΓΥΙΑ

ΠΑΠΠΑΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ

ΠΗΓΑΣΟΥ – Ν.ΔΙΑΜΑΝΤΗ 12 ΖΑΡΟΥΧΛΕΙΚΑ

3/3/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΦΗ

ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ ΠΡΑΤΣΙΚΑ 38

ΘΛΙΜΜΕΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ 18 ΛΑΒΡΑΓΚΑ

3/4/2009

14:00-20:50

ΓΑΛΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 312 – ΤΡΙΩΝ ΝΑΥΑΡΧΩΝ

ΓΚΑΒΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΗΡ.ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ – ΚΥΠΡΟΥ 2

ΕΛ ΧΟΥΡΙ ΑΝΟΥΑΡ

ΣΟΛΩΜΟΥ 147 ΤΕΡΜΑ ΣΟΛΩΜΟΥ(ΤΕΡΨΗ)

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΝΑ

ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ 54 – ΚΕΦΑΛΗΝΙΑΣ

ΛΙΟΥΜΗ ΑΡΤΕΜΙΣ

ΠΛΑΤΕΙΑ ΒΟΥΔ

ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 44 – ΚΟΡΙΝΘΟΥ

20:50-ΠΡΩΙ

ΚΑΜΙΝΑΡΗ ΤΣΑΝΤΙΝΟΥΛΑ

ΚΑΡΟΛΟΥ 85 – ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΠΛ.ΥΨΗΛΩΝ ΑΛΩΝΙΩΝ 16

3/5/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

ΑΝΘΕΙΑΣ 217 ΖΑΡΟΥΧΛΕΙΚΑ

ΤΕΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΜΕΙΛΙΧΟΥ 171 Κ.ΣΥΧΑΙΝΑ ΕΝΑΝΤΙ ΟΛΥΜΠΙΟΥ ΘΕΡ/ΡΙΟΥ

3/6/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 45 – ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΟΥ

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΕΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 69 – ΚΥΠΡΟΥ

3/7/2009

8:00-20:30

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΑΒΒΑΣ

ΣΟΛΩΜΟΥ 44 ΣΜΥΡΝΗΣ

ΛΥΜΠΕΡΤΑΔΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ

Ρ.ΦΕΡΑΙΟΥ 110 – ΠΑΤΡΕΩΣ

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΓΕΡΜΑΝΟΥ 96 – ΛΟΝΤΟΥ

ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΕΛΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 56 – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 52 – ΚΑΝΑΚΑΡΗ

ΣΠΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ ΠΡΑΤΣΙΚΑ 159

20:30-ΠΡΩΙ

ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 398 – ΙΕΡΟΘΕΟΥ

ΣΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 25 ΖΑΙΜΗ

3/8/2009

8:00-20:30

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ 148 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ

ΓΙΑΜΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ ΠΡΑΤΣΙΚΑ 90

ΚΑΜΙΝΑΡΗ ΤΣΑΝΤΙΝΟΥΛΑ

ΚΑΡΟΛΟΥ 85 – ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 38-40 – ΖΑΙΜΗ

ΜΟΥΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΑΤΡΩΝ ΚΛΑΟΥΣ 30 ΛΑΓΓΟΥΡΑ

ΠΑΣΣΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ

ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΥ 24-26 – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΥ

ΧΑΧΑΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 309 ΒΟΤΣΗ

20:30-ΠΡΩΙ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 22 ΨΑΡΟΦΑΙ

ΣΤΕΦΑΝΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑ

ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟΥ 18 ΕΝΑΝΤΙ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ 409

3/9/2009

14:00-20:50

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 2 – ΚΑΡΟΛΟΥ

ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 83 – ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ

ΜΗΤΣΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 435 – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΥ

ΝΤΖΑΘΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΖΑΚΥΝΘΟΥ – ΠΕΝΤΕ ΠΗΓΑΔΙΩΝ

ΠΑΧΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ

ΤΡΙΩΝ ΝΑΥΑΡΧΩΝ 7 ΑΓ. ΑΝΔΡΕΟΥ

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ 86 – ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ

20:50-ΠΡΩΙ

ΓΚΑΒΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΗΡ.ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ – ΚΥΠΡΟΥ 2

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ ΠΡΑΤΣΙΚΑ 90

3/10/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 57 ΤΕΡΨΙΘΕΑ Μ.ΑΓΥΙΑ

ΠΡΟΧΒΙΤΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΙΕΡΟΘΕΟΥ 105 – ΒΥΡΩΝΟΣ

3/11/2009

14:00-20:50

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 52 ΨΑΡΟΦΑΙ

ΚΟΥΡΛΑΜΠΑΣ – ΠΕΦΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

ΠΛ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΓΕΡΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΚΑΡΑΤΖΑ 116- ΠΛ.ΜΑΡΟΥΔΑ

ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 206 – ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ

ΠΛΙΑΚΟΥΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΕΛΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΗ 77 – ΛΕΜΕΣΟΥ

ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΚΟΜΝΗΝΟΥ

ΣΤ.ΒΟΥΛΓΑΡΕΩΣ – ΙΩΝΙΑΣ

20:50-ΠΡΩΙ

ΛΙΟΥΜΗ ΑΡΤΕΜΙΣ

ΠΛΑΤΕΙΑ ΒΟΥΔ

ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΑΛ.ΥΨΗΛΑΝΤΟΥ 95 – ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ

3/12/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΕΛ ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 42 – ΑΓ ΣΟΦΙΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ

Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΥ 53 – ΜΠ.ΡΟΥΦΟΥ

3/13/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 2 – ΚΑΡΟΛΟΥ

ΞΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΓ.ΑΝΔΡΕΟΥ 153 – ΓΟΥΝΑΡΗ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ

ΓΟΥΝΑΡΗ 206 – ΔΑΝΗΙΛΙΔΟΣ ΣΤΑΣΗ ΤΣΟΛΙΑ

3/14/2009

8:00-20:30

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ

Β.ΗΠΕΙΡΟΥ 58 – ΒΥΡΩΝΟΣ

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 105 – ΦΑΒΙΕΡΟΥ

ΚΟΛΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 27 ΕΝΑΝΤΙ ΣΤΡΟΥΜΠΕΙΟΥ

ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΓΕΡΜΑΝΟΥ 148-150 – ΒΟΤΣΑΡΗ

ΣΚΟΝΔΡΑ ΜΥΡΣΙΝΗ

ΓΟΥΝΑΡΗ 37 – ΚΑΝΑΚΑΡΗ

ΤΡΙΒΥΖΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΡΕΘΑ 73 – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

20:30-ΠΡΩΙ

ΛΟΥΚΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΑΓ.ΑΝΔΡΕΟΥ 153 – ΓΟΥΝΑΡΗ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ

ΓΟΥΝΑΡΗ 206 – ΔΑΝΗΙΛΙΔΟΣ ΣΤΑΣΗ ΤΣΟΛΙΑ

3/15/2009

8:00-20:30

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ ΠΡΑΤΣΙΚΑ 90

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΝΟΤΑΡΑ 129 ΑΓΥΙΑ

ΜΠΙΣΣΑ ΚΩΝ/ΝΑ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ 81 – ΖΑΒΛΑΝΙ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ

ΣΟΥΛΙΟΥ 11-13 – ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΛ.ΒΟΥΔ

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 52 – ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΟΥΛΙΔΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 288 – ΚΑΝΑΡΗ

ΤΑΡΝΑΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 68 ΣΚΑΛ.ΓΕΡΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ

20:30-ΠΡΩΙ

ΠΡΟΣΕΛΕΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 34 – ΚΙΛΚΙΣ

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ 86 – ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ

3/16/2009

14:00-20:50

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

ΓΟΥΝΑΡΗ 45 – ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ

ΘΕΟΦΙΛΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΠΛ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΛΙΟΥΜΗ ΜΑΡΙΑ

ΠΛΑΤΕΙΑ ΒΟΥΔ

ΜΑΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ

ΑΓ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 58 ΕΞΩ ΑΓΥΙΑ

ΜΠΟΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ 42 – ΓΙΑΝΙΤΣΩΝ

ΡΑΓΓΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΑΝΘΕΙΑΣ 83 ΠΛΗΣΙΟΝ ΕΡΓ.ΚΑΤΟΙΚΙΩΝ

ΣΤΕΦΑΝΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑ

ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟΥ 18 ΕΝΑΝΤΙ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ 409

20:50-ΠΡΩΙ

ΔΕΛΕΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΓΕΡΜΑΝΟΥ 35 – Β.ΡΟΥΦΟΥ

ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΚΟΜΝΗΝΟΥ

ΣΤ.ΒΟΥΛΓΑΡΕΩΣ – ΙΩΝΙΑΣ

3/17/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 221 – ΑΡΑΤΟΥ

ΒΙΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΑΝΑΚΑΡΗ 166 – ΒΟΤΣΗ

3/18/2009

8:00-20:30

ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΑΡΑΤΟΥ 47 – ΚΑΝΑΚΑΡΗ

ΖΕΙΜΠΕΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 238 – ΕΡΜΟΥ

ΛΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΘ.ΔΙΑΚΟΥ

ΜΑΛΑΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Α.ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ123 ΨΑΡΟΦΑΙ ΠΛ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΔΟΙΡΝΗΣ 45 – ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

PΑΒΑΖΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΟΥΝΑΡΗ 159 – ΜΠΟΥΚΑΟΥΡΗ

20:30-ΠΡΩΙ

ΘΕΟΦΙΛΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΠΛ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 206 – ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ

3/19/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΔΡΑΓΑΝΙΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 22 ΠΛ.ΟΛΓΑΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΕΡΜΟΥ – ΚΑΝΑΚΑΡΗ

3/20/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΖΕΙΜΠΕΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 238 – ΕΡΜΟΥ

ΣΚΟΝΔΡΑ ΜΥΡΣΙΝΗ

ΓΟΥΝΑΡΗ 37 – ΚΑΝΑΚΑΡΗ

3/21/2009

8:00-20:30

ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

ΚΑΝΑΚΑΡΗ 167 – ΠΑΤΡΕΩΣ

ΔΡΑΓΑΝΙΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 22 ΠΛ.ΟΛΓΑΣ

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΕΥΒΟΙΑΣ 202 ΖΑΡΟΥΧΛΕΙΚΑ

ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ 22 – ΦΩΚΑΙΑΣ

ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΖΑΚΥΝΘΟΥ 27-29

ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ

ΝΟΤΑΡΑ 157 ΑΡΕΘΑ

ΤΣΑΡΑ ΜΑΡΙΝΑ

ΕΡΕΝΣΤΡΩΛΕ 17 ΝΙΚΗΤΑ

20:30-ΠΡΩΙ

ΜΑΝΤΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΡΗΓΑ ΦΑΡΑΙΟΥ 59 – ΡΑΔΙΝΟΥ

ΧΑΧΑΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 309 ΒΟΤΣΗ

3/22/2009

8:00-20:30

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΑΡΟΗΣ 1 ΑΡΟΗ

ΓΚΙΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 100 – ΠΑΤΡΕΩΣ

ΚΑΛΛΙΒΩΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 206 – ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΕΛΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 17 – ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΣΥΦΑΝΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΤΡΙΩΝ ΝΑΥΑΡΧΩΝ 68 – ΚΑΝΑΚΑΡΗ

ΤΕΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΜΕΙΛΙΧΟΥ 171 Κ.ΣΥΧΑΙΝΑ ΕΝΑΝΤΙ ΟΛΥΜΠΙΟΥ ΘΕΡ/ΡΙΟΥ

20:30-ΠΡΩΙ

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 38-40 – ΖΑΙΜΗ

ΠΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 270 – ΒΟΤΣΗ

3/23/2009

14:00-20:50

ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

ΚΑΝΑΚΑΡΗ 167 – ΠΑΤΡΕΩΣ

ΔΡΑΓΑΝΙΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 22 ΠΛ.ΟΛΓΑΣ

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΕΥΒΟΙΑΣ 202 ΖΑΡΟΥΧΛΕΙΚΑ

ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ 22 – ΦΩΚΑΙΑΣ

ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΖΑΚΥΝΘΟΥ 27-29

ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ

ΝΟΤΑΡΑ 157 – ΑΡΕΘΑ

ΤΣΑΡΑ ΜΑΡΙΝΑ

ΕΡΕΝΣΤΡΩΛΕ 17 ΝΙΚΗΤΑ

20:50-ΠΡΩΙ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 112 – ΓΟΥΝΑΡΗ

ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 44 – ΚΟΡΙΝΘΟΥ

3/24/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΜΑΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ

ΑΓ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 58 ΕΞΩ ΑΓΥΙΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 75 ΨΑΡΟΦΑΙ

3/25/2009

8:00-20:30

ΞΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΓ.ΑΝΔΡΕΟΥ 158 – ΤΣΑΜΑΔΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 107 – Β.ΗΠΕΙΡΟΥ

ΠΑΠΠΑΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ

ΠΗΓΑΣΟΥ – Ν.ΔΙΑΜΑΝΤΗ 12 ΖΑΡΟΥΧΛΕΙΚΑ

ΠΑΣΛΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

ΠΛ.ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ 6

ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗ ΒΕΑΤΡΙΚΗ

ΓΕΡΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ 26 – ΚΑΝΑΚΑΡΗ

ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Ν.ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ – ΤΕΛΟΥ ΑΓΡΑ

ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΟΥΝΑΡΗ 34 – ΚΟΡΙΝΘΟΥ

20:30-ΠΡΩΙ

ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΝΟΤΑΡΑ 12 ΕΝΑΝΤΙ LIDL – ΑΓΥΙΑ

ΣΙΑΜΟΥ ΖΩΗ

ΠΑΤΡΩΝ ΚΛΑΟΥΣ 126 ΚΟΥΚΟΥΛΙ ΕΝΑΝΤΙ ΕΘΝ.ΣΤΑΔ.

3/26/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΝΟΤΑΡΑ 129 ΑΓΘΙΑ

ΜΑΚΡΥΓΙΩΡΓΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 159 ΤΑΡΑΜΠΟΥΡΑ

3/27/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΖΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ

ΣΜΥΡΝΗΣ 237 – ΠΡΙΓΗ/ΝΗΣΩΝ

ΣΟΥΚΑ ΠΑΝΩΡΑΙΑ

ΑΓ.ΑΝΔΡΕΟΥ 100 – ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΗΣ

3/28/2009

8:00-20:30

ΔΕΛΕΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΓΕΡΜΑΝΟΥ 35 – Β.ΡΟΥΦΟΥ

ΘΕΟΦΙΛΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΠΛ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΘΛΙΜΜΕΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ 18 ΛΑΒΡΑΓΚΑ

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 38-40 – ΖΑΙΜΗ

ΜΑΚΡΥΓΙΩΡΓΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 159 ΤΑΡΑΜΠΟΥΡΑ

ΜΠΑΛΕΖΟΥ ΕΛΕΝΗ

Β.ΗΠΕΙΡΟΥ 119 – ΝΑΥΑΡΙΝΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 4 ΑΘΗΝΩΝ (ΕΝΑΝΤΙ ΙΚΑ)

20:30-ΠΡΩΙ

ΓΑΛΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 312 – ΤΡΙΩΝ ΝΑΥΑΡΧΩΝ

ΜΠΟΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ 42 – ΓΙΑΝΙΤΣΩΝ

3/29/2009

8:00-20:30

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΕΛ ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 42 – ΑΓ ΣΟΦΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΕΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 357 – ΤΣΑΜΑΔΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 161 – ΓΚΟΤΣΗ

ΠΑΣΧΑΛΗ ΚΑΛΛΙΡΟΗ

ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ ΠΡΑΤΣΙΚΑ 111 – ΣΤΑΣΗ ΨΑΧΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΕΓΛΥΚΑΔΟΣ 98 ΣΥΝΟΡΑ ΕΝΑΝΤΙ ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡΟΤ

ΤΖΙΑΦΕΤΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ

ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ 64 – ΚΑΘ.ΝΟΤΑΡΑ Μ.ΑΓΥΙΑ

20:30-ΠΡΩΙ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 107 – Β.ΗΠΕΙΡΟΥ

ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Ν.ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ – ΤΕΛΟΥ ΑΓΡΑ

3/30/2009

14:00-20:50

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 221 – ΑΡΑΤΟΥ

ΚΟΝΤΑΞΑΚΗ ΑΝΝΑ

ΠΛΑΤΕΙΑ ΟΜΟΝΟΙΑΣ 29

ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΛΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 17 – ΓΙΑΝΙΤΣΩΝ

ΝΤΖΕΛΒΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ 361 ΚΟΤΡΩΝΙ

ΠΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 270 – ΒΟΤΣΗ

ΤΣΙΜΕΝΙΔΗ ΚΑΛΛΙΝΑ

ΚΟΥΜΑΝΙΩΤΗ 59 – Χ.ΤΡΙΚΟΥΠΗ ΠΛΗΣΙΟΝ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ

20:50-ΠΡΩΙ

ΛΥΜΠΕΡΤΑΔΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ

ΡΗΓΑ ΦΑΡΑΙΟΥ 110 – ΠΑΤΡΕΩΣ

ΡΑΒΑΖΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΟΥΝΑΡΗ 159 – ΜΠΟΥΚΑΟΥΡΗ

3/31/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΔΟΙΡΑΝΗΣ 45 – ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΓΕΡΜΑΝΟΥ 148-150 – ΒΟΤΣΑΡΗ

4/1/2009

14:00-20:50

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΕΛ ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 42 – ΑΓ ΣΟΦΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΕΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 357 – ΤΣΑΜΑΔΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 161 – ΓΚΟΤΣΗ

ΠΑΣΧΑΛΗ ΚΑΛΛΙΡΟΗ

ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ ΠΡΑΤΣΙΚΑ 111 – ΣΤΑΣΗ ΨΑΧΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΕΓΛΥΚΑΔΟΣ 98 ΣΥΝΟΡΑ ΕΝΑΝΤΙ ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡΟΤ

ΤΖΙΑΦΕΤΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ

ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ 64 – ΚΑΘ.ΝΟΤΑΡΑ Μ.ΑΓΥΙΑ

20:50-ΠΡΩΙ

ΜΥΡΚΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ 65-67

ΤΣΑΡΑ ΜΑΡΙΝΑ

ΕΡΕΝΣΤΡΩΛΕ 17 ΝΙΚΗΤΑ

4/2/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΕΛ ΧΟΥΡΙ ΑΝΟΥΑΡ

ΣΟΛΩΜΟΥ 147 ΤΕΡΜΑ ΣΟΛΩΜΟΥ(ΤΕΡΨΗ)

ΠΡΑΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΓΟΥΝΑΡΗ 189 – ΒΟΤΣΑΡΗ

4/3/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΚΟΝΤΑΞΑΚΗ ΑΝΝΑ

ΠΛΑΤΕΙΑ ΟΜΟΝΟΙΑΣ 29

ΠΕΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΑΓ.ΑΝΔΡΕΟΥ 79 – ΕΡΜΟΥ

4/4/2009

8:00-20:30

ΒΟΥΤΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΠΛ.ΥΨΗΛΩΝ ΑΛΩΝΙΩΝ 16

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 221 – ΑΡΑΤΟΥ

ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 418-420 – ΜΑΞΙΜΟΥ

ΣΟΥΚΑ ΠΑΝΩΡΑΙΑ

ΑΓ.ΑΝΔΡΕΟΥ 100 – ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΗΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΕΛΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 42 – ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΕΙΝΟΚΡΑΤΟΥΣ 7 – ΘΕΡΜΟΠΥΛΩΝ ΟΠΙΣΘΕΝ ΑΛΕΞ ΠΑΚ

20:30-ΠΡΩΙ

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΕΥΒΟΙΑΣ 202 ΖΑΡΟΥΧΛΕΙΚΑ

ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΖΑΚΥΝΘΟΥ 27-29

4/5/2009

8:00-20:30

ΑΚΡΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 57 ΤΕΡΨΙΘΕΑ Μ.ΑΓΥΙΑ

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΦΩΚΑΙΑΣ 17 ΠΛ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ

ΚΑΡΑΚΑΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΚΑΝΑΚΑΡΗ 189-ΦΙΛΟΠΟΙΜΕΝΟΣ

ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 398 – ΙΕΡΟΘΕΟΥ

ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΑΛ.ΥΨΗΛΑΝΤΟΥ 95 – ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ

ΜΥΡΚΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ 65-67

20:30-ΠΡΩΙ

ΛΕΠΙΔΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ 89

ΜΗΤΣΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 435 – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΥ

4/6/2009

14:00-20:50

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 195 ΤΑΡΑΜΠΟΥΡΑ

ΒΙΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΑΝΑΚΑΡΗ 166 – ΒΟΤΣΗ

ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΗ 31 – ΓΟΥΝΑΡΗ

ΚΟΝΙΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΘΕΟΔΩΤΟΥ 8 – ΑΜΕΡΙΚΗΣ

ΜΑΝΤΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ 59 – ΡΑΔΙΝΟΥ

ΝΙΤΤΑ ΟΛΓΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ 11 – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΛ.ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ

ΠΡΟΧΒΙΤΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΙΕΡΟΘΕΟΥ 105 – ΒΥΡΩΝΟΣ

20:50-ΠΡΩΙ

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ 148 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ

Β.ΗΠΕΙΡΟΥ 58 – ΒΥΡΩΝΟΣ

4/7/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΝΑ

ΑΓ ΣΟΦΙΑΣ 54 – ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ

4/7/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ 52 – Β. ΗΠΕΙΡΟΥ 3

4/8/2009

14:00-20:50

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

ΓΟΥΝΑΡΗ 45 – ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ

ΘΕΟΦΙΛΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΠΛ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΛΙΟΥΜΗ ΜΑΡΙΑ

ΠΛΑΤΕΙΑ ΒΟΥΔ

ΜΑΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ

ΑΓ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 58 ΕΞΩ ΑΓΥΙΑ

ΜΠΟΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ 42 – ΓΙΑΝΙΤΣΩΝ

ΠΑΓΓΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΑΝΘΕΙΑΣ 83 ΠΛΗΣΙΟΝ ΕΡΓ.ΚΑΤΟΙΚΙΩΝ

ΣΤΕΦΑΝΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑ

ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟΥ 18 ΕΝΑΝΤΙ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ 409

4/9/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 161 – ΓΚΟΤΣΗ

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΑΒΒΑΣ

ΣΟΛΩΜΟΥ 44 ΣΜΥΡΝΗΣ

4/10/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΜΑΛΑΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Α.ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ123 ΨΑΡΟΦΑΙ ΠΛ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΕΙΝΟΚΡΑΤΟΥΣ 7 – ΘΕΡΜΟΠΥΛΩΝ ΟΠΙΣΘΕΝ ΑΛΕΞ ΠΑΚ

4/11/2009

8:00-20:30

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΦΗ

ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ ΠΡΑΤΣΙΚΑ 38

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 45 – ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΟΥ

ΛΙΑΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 7 – ΑΓ. ΑΝΔΡΕΟΥ

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ

ΚΑΡΟΛΟΥ 20 – Ρ.ΦΕΡΑΙΟΥ

ΠΑΡΑΛΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΓΕΡΜΑΝΟΥ 172 ΕΝΑΝΤΙ ΙΚΑ

ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΝΟΤΑΡΑ 12 ΕΝΑΝΤΙ LIDL – ΑΓΥΙΑ

ΣΙΑΜΟΥ ΖΩΗ

ΠΑΤΡΩΝ ΚΛΑΟΥΣ 126 ΚΟΥΚΟΥΛΙ ΕΝΑΝΤΙ ΕΘΝ.ΣΤΑΔ.

20:30-ΠΡΩΙ

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΑΡΟΗΣ 1 ΑΡΟΗ

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 3 ΨΑΡΟΦΑΙ

4/12/2009

8:00-20:30

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΑΒΒΑΣ

ΣΟΛΩΜΟΥ 44 – ΣΜΥΡΝΗΣ

ΛΥΜΠΕΡΤΑΔΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ

Ρ.ΦΕΡΑΙΟΥ 110 – ΠΑΤΡΕΩΣ

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΓΕΡΜΑΝΟΥ 96 – ΛΟΝΤΟΥ

ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΕΛΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 56 – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 52 – ΚΑΝΑΚΑΡΗ

ΣΠΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ ΠΡΑΤΣΙΚΑ 159

20:30-ΠΡΩΙ

ΝΤΖΕΛΒΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ 361 ΚΟΤΡΩΝΙ

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΕΓΛΥΚΑΔΟΣ 98 ΣΥΝΟΡΑ ΕΝΑΝΤΙ ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡΟΤ

4/13/2009

14:00-20:50

ΞΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΓ.ΑΝΔΡΕΟΥ 158 – ΤΣΑΜΑΔΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 107 – Β.ΗΠΕΙΡΟΥ

ΠΑΠΠΑΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ

ΠΗΓΑΣΟΥ – Ν.ΔΙΑΜΑΝΤΗ 12 ΖΑΡΟΥΧΛΕΙΚΑ

ΠΑΣΛΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

ΠΛ.ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ 6

ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗ ΒΕΑΤΡΙΚΗ

ΓΕΡΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ 26 – ΚΑΝΑΚΑΡΗ

ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Ν.ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ – ΤΕΛΟΥ ΑΓΡΑ

ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΟΥΝΑΡΗ 34 – ΚΟΡΙΝΘΟΥ

20:50-ΠΡΩΙ

ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΑΡΑΤΟΥ 47 – ΚΑΝΑΚΑΡΗ

ΠΑΣΣΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ

ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΥ 24-26 – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΥ

4/14/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΒΟΥΤΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΠΛ.ΥΨΗΛΩΝ ΑΛΩΝΙΩΝ 16

ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΛΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 17 – ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

4/15/2009

14:00-20:50

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 2 – ΚΑΡΟΛΟΥ

ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 83 – ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ

ΜΗΤΣΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 435 – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΥ

ΝΤΖΑΘΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΖΑΚΥΝΘΟΥ – ΠΕΝΤΕ ΠΗΓΑΔΙΩΝ

ΠΑΧΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ

ΤΡΙΩΝ ΝΑΥΑΡΧΩΝ 7 ΑΓ.ΑΝΔΡΕΟΥ

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ 86 – ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ

20:50-ΠΡΩΙ

ΓΡΑΜΜΕΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 357 – ΤΣΑΜΑΔΟΥ

ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 52 – ΚΑΝΑΚΑΡΗ

4/16/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 221 – ΑΡΑΤΟΥ

ΘΕΟΧΑΡΟΥΣ ΕΛΕΝΗ

ΠΑΤΡΕΩΣ 92 – ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ

4/17/2009

8:00-20:30

ΚΑΡΟΥΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΕΛΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 4 – ΦΑΒΙΕΡΟΥ

ΛΑΖΑΡΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 115 – ΕΡΜΟΥ

ΛΙΑΚΟΥ ΝΙΚΗ

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 7 – ΑΓ. ΑΝΔΡΕΟΥ

ΜΑΚΡΥΓΙΩΡΓΗ ΜΑΡΙΑ

ΑΚΡΩΗΡΙΟΥ 159 ΤΑΡΑΜΠΟΥΡΑ

ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΠΛ. ΥΨΗΛΩΝ ΑΛΩΝΙΩΝ 16

ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

ΑΘΗΝΩΝ 170 – ΕΥΡΩΤΑ ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΓΥΙΑ

20:30-ΠΡΩΙ

ΚΑΡΑΚΑΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΚΑΝΑΚΑΡΗ 189-ΦΙΛΟΠΟΙΜΕΝΟΣ

ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 83 – ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ

4/18/2009

8:00-20:30

ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΥ 19 – ΣΤΡΥΜΩΝΟΣ ΑΓΥΙΑ

ΜΠΕΡΤΣΟΥΚΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ 72 ΝΟΡΜΑΝ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ

ΓΟΥΝΑΡΗ 206 – ΔΑΝΗΙΛΙΔΟΣ ΣΤΑΣΗ ΤΣΟΛΙΑ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 22 ΨΑΡΟΦΑΙ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 112 – ΓΟΥΝΑΡΗ

ΣΙΑΦΑΚΑ ΑΛΙΚΗ

ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 132 – ΓΕΡΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ

20:30-ΠΡΩΙ

ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

ΚΑΝΑΚΑΡΗ 167 – ΠΑΤΡΕΩΣ

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 22 ΠΛ.ΟΛΓΑΣ

4/19/2009

8:00-20:30

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 221 – ΑΡΑΤΟΥ

ΜΑΛΑΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Α.ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ123 ΨΑΡΟΦΑΙ ΠΛ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ

ΠΑΣΣΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ

ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΥ 24-26 – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΥ

ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΝΟΤΑΡΑ 12 ΕΝΑΝΤΙ LIDL – ΑΓΥΙΑ

ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗ ΒΕΑΤΡΙΚΗ

ΓΕΡΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ 26 ΚΑΝΑΚΑΡΗ

ΠΑΧΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ

ΤΡΙΩΝ ΝΑΥΑΡΧΩΝ 7 ΑΓ.ΑΝΔΡΕΟΥ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ

ΜΑΡΑΘΩΝΟΜΑΧΩΝ 37 ΣΧΟΛΕΙΑ ΑΓΛΥΚΑΔΟΣ

4/20/2009

8:00-20:30

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 52 ΨΑΡΟΦΑΙ

ΚΟΥΡΛΑΜΠΑΣ – ΠΕΦΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

ΠΛ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΓΕΡΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΚΑΡΑΤΖΑ 116- ΠΛ.ΜΑΡΟΥΔΑ

ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 206 ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ

ΠΛΙΑΚΟΥΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΕΛΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΗ 77 – ΛΕΜΕΣΟΥ

ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΚΟΜΝΗΝΟΥ

ΣΤ.ΒΟΥΛΓΑΡΕΩΣ – ΙΩΝΙΑΣ

20:30-ΠΡΩΙ

ΚΟΛΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 27 ΕΝΑΝΤΙ ΣΤΡΟΥΜΠΕΙΟΥ

ΛΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΘ.ΔΙΑΚΟΥ

4/21/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΜΠΑΛΕΖΟΥ ΕΛΕΝΗ

Β.ΗΠΕΙΡΟΥ 119 – ΝΑΥΑΡΙΝΟΥ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΚΑΡΑΤΖΑ 116- ΠΛ.ΜΑΡΟΥΔΑ

4/22/2009

14:00-20:50

ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

ΚΑΝΑΚΑΡΗ 167 – ΠΑΤΡΕΩΣ

ΔΡΑΓΑΝΙΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 22 ΠΛ ΟΛΓΑΣ

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΕΥΒΟΙΑΣ 202 ΖΑΡΟΥΧΛΕΙΚΑ

ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ 22 – ΦΩΚΑΙΑΣ

ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΖΑΚΥΝΘΟΥ 27-29

ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ

ΝΟΤΑΡΑ 157 – ΑΡΕΘΑ

ΤΣΑΡΑ ΜΑΡΙΝΑ

ΕΡΕΝΣΤΡΩΛΕ 17 ΝΙΚΗΤΑ

20:50-ΠΡΩΙ

ΒΙΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΑΝΑΚΑΡΗ 166 – ΒΟΤΣΗ

ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 44 – ΚΟΡΙΝΘΟΥ

4/23/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 321 – ΦΙΛΟΠΟΙΜΕΝΟΣ

ΜΑΝΤΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ 59 – ΡΑΔΙΝΟΥ

4/24/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΚΑΛΛΙΒΩΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 206 ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ

ΚΟΥΡΛΑΜΠΑΣ – ΠΕΦΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

ΠΛ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΓΕΡΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ

4/25/2009

8:00-20:30

ΓΑΛΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 312 – ΤΡΙΩΝ ΝΑΥΑΡΧΩΝ

ΓΚΑΒΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΗΡ.ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ – ΚΥΠΡΟΥ 2

ΕΛ ΧΟΥΡΙ ΑΝΟΥΑΡ

ΣΟΛΩΜΟΥ 147 ΤΕΡΜΑ ΣΟΛΩΜΟΥ(ΤΕΡΨΗ)

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΝΑ

ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ 54 – ΚΕΦΑΛΗΝΙΑΣ

ΛΙΟΥΜΗ ΑΡΤΕΜΙΣ

ΠΛΑΤΕΙΑ ΒΟΥΔ

ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 44 – ΚΟΡΙΝΘΟΥ

20:30-ΠΡΩΙ

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 52 – ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΟΥΝΑΡΗ 34 – ΚΟΡΙΝΘΟΥ

4/26/2009

8:00-20:30

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ

Β.ΗΠΕΙΡΟΥ 58 – ΒΥΡΩΝΟΣ

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 105 – ΦΑΒΙΕΡΟΥ

ΚΟΛΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 27 ΕΝΑΝΤΙ ΣΤΡΟΥΜΠΕΙΟΥ

ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΓΕΡΜΑΝΟΥ 148-150 – ΒΟΤΣΑΡΗ

ΣΚΟΝΔΡΑ ΜΥΡΣΙΝΗ

ΓΟΥΝΑΡΗ 37 – ΚΑΝΑΚΑΡΗ

ΤΡΙΒΥΖΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΡΕΘΑ 73 – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

20:30-ΠΡΩΙ

ΖΕΙΜΠΕΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 238 – ΕΡΜΟΥ

ΘΕΟΦΙΛΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΠΛ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4/27/2009

14:00-20:50

ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΙΑΟΥΛΗ 43-45 – ΜΑΙΖΩΝΟΣ

4/27/2009

14:00-20:50

ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ 52 – Β. ΗΠΕΙΡΟΥ 3

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 3 ΨΑΡΟΦΑΙ

ΜΠΑΡΚΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 92 ΠΛ.ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΕΡΜΟΥ – ΚΑΝΑΚΑΡΗ

ΧΑΣΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΝΟΤΑΡΑ 56 ΜΕΣΗ ΑΓΥΙΑ

20:50-ΠΡΩΙ

ΛΙΑΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 7 – ΑΓ. ΑΝΔΡΕΟΥ

ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗ ΒΕΑΤΡΙΚΗ

ΓΕΡΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ 26 – ΚΑΝΑΚΑΡΗ

4/28/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΛΙΟΥΜΗ ΜΑΡΙΑ

ΠΛΑΤΕΙΑ ΒΟΥΔ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΕΛΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 42 – ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ

4/29/2009

14:00-20:50

ΚΑΡΟΥΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΕΛΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 4 – ΦΑΒΙΕΡΟΥ

ΛΑΖΑΡΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 115 – ΕΡΜΟΥ

ΛΙΑΚΟΥ ΝΙΚΗ

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 7 – ΑΓ. ΑΝΔΡΕΟΥ

ΜΑΚΡΥΓΙΩΡΓΗ ΜΑΡΙΑ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 159 ΤΑΡΑΜΠΟΥΡΑ

ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΠΛ.ΥΨΗΛΩΝ ΑΛΩΝΙΩΝ 16

ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

ΑΘΗΝΩΝ 170 – ΕΥΡΩΤΑ ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΓΥΙΑ

20:50-ΠΡΩΙ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΕΛΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 17 – ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΣΙΑΦΑΚΑ ΑΛΙΚΗ

ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 132 – ΓΕΡΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ

4/30/2009

14:00-20:50

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 38-40 – ΖΑΙΜΗ

ΠΟΥΛΙΔΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 288 – ΚΑΝΑΡΗ

5/1/2009

8:00-20:30

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 57 ΤΕΡΨΙΘΕΑ Μ.ΑΓΥΙΑ

ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 321 – ΦΙΛΟΠΟΙΜΕΝΟΣ

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Β.ΗΠΕΙΡΟΥ 80 – ΜΑΥΡΟΚΟΡΔΑΤΟΥ

ΛΕΠΙΔΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ 89

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 75 ΨΑΡΟΦΑΙ

ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΦΙΛΙΠΠΑΣ

ΚΑΝΑΚΑΡΗ 80 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ

20:30-ΠΡΩΙ

ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 418-420 – ΜΑΞΙΜΟΥ

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΓΕΡΜΑΝΟΥ 96 – ΛΟΝΤΟΥ

5/2/2009

8:00-20:30

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΕΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 69 – ΚΥΠΡΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΜΕΡΙΚΗΣ ΑΒ ΒΑΣΙΛ/ΛΟΣ(ΣΤΟΑ)

ΘΕΟΧΑΡΟΥΣ ΕΛΕΝΗ

ΠΑΤΡΕΩΣ 92 – ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ

ΝΙΚΟΛΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ

Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΥ 53 – ΜΠ.ΡΟΥΦΟΥ

ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

ΑΝΘΕΙΑΣ 217 ΖΑΡΟΥΧΛΕΙΚΑ

ΠΕΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΑΓ.ΑΝΔΡΕΟΥ 79 – ΕΡΜΟΥ

ΠΡΑΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΓΟΥΝΑΡΗ 189 – ΒΟΤΣΑΡΗ

20:30-ΠΡΩΙ

ΚΑΤΣΟΥΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΚΑΝΑΚΑΡΗ 207 – ΜΙΑΟΥΛΗ

ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΦΙΛΙΠΠΑΣ

ΚΑΝΑΚΑΡΗ 80 – ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5/3/2009

8:00-20:30

ΔΕΛΕΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΓΕΡΜΑΝΟΥ 35 – Β.ΡΟΥΦΟΥ

ΘΕΟΦΙΛΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΠΛ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΘΛΙΜΜΕΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ 18 ΛΑΒΡΑΓΚΑ

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 38-40 – ΖΑΙΜΗ

ΜΑΚΡΥΓΙΩΡΓΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 159 ΤΑΡΑΜΠΟΥΡΑ

ΜΠΑΛΕΖΟΥ ΕΛΕΝΗ

Β.ΗΠΕΙΡΟΥ 119 – ΝΑΥΑΡΙΝΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 4 ΑΘΗΝΩΝ (ΕΝΑΝΤΙ ΙΚΑ)

20:30-ΠΡΩΙ

ΛΑΖΑΡΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 115 – ΕΡΜΟΥ

ΛΙΑΚΟΥ ΝΙΚΗ

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 7 – ΑΓ. ΑΝΔΡΕΟΥ

5/4/2009

14:00-20:50

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ ΠΡΑΤΣΙΚΑ 90

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΝΟΤΑΡΑ 129 ΑΓΥΙΑ

ΜΠΙΣΣΑ ΚΩΝ/ΝΑ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ 81 – ΖΑΒΛΑΝΙ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ

ΣΟΥΛΙΟΥ 11-13 – ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΛ.ΒΟΥΔ

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 52 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΟΥΛΙΔΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 288 – ΚΑΝΑΡΗ

5/5/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΠΑΡΑΛΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΓΕΡΜΑΝΟΥ 172 ΕΝΑΝΤΙ ΙΚΑ

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ

ΚΑΡΟΛΟΥ 20 – Ρ.ΦΕΡΑΙΟΥ

5/6/2009

14:00-20:50

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 221 – ΑΡΑΤΟΥ

ΚΟΝΤΑΞΑΚΗ ΑΝΝΑ

ΠΛΑΤΕΙΑ ΟΜΟΝΟΙΑΣ 29

ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΛΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 17 – ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΝΤΖΕΛΒΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ 361 ΚΟΤΡΩΝΙ

ΠΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 270 – ΒΟΤΣΗ

ΤΣΙΜΕΝΙΔΗ ΚΑΛΛΙΝΑ

ΚΟΥΜΑΝΙΩΤΗ 59 – Χ.ΤΡΙΚΟΥΠΗ ΠΛΗΣΙΟΝ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ

20:50-ΠΡΩΙ

ΜΠΕΡΤΣΟΥΚΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ 72 ΝΟΡΜΑΝ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ

ΣΟΥΛΙΟΥ 11-13 – ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΛ.ΒΟΥΔ

5/7/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 52 ΨΑΡΟΦΑΙ

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 105 – ΦΑΒΙΕΡΟΥ

5/8/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΑΚΡΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 57 ΤΕΡΨΙΘΕΑ Μ.ΑΓΥΙΑ

ΓΙΑΜΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ ΠΡΑΤΣΙΚΑ

5/9/2009

8:00-20:30

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 52 ΨΑΡΟΦΑΙ

ΚΟΥΡΛΑΜΠΑΣ – ΠΕΦΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

ΠΛ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΓΕΡΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΚΑΡΑΤΖΑ 116- ΠΛ.ΜΑΡΟΥΔΑ

ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 206 – ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ

ΠΛΙΑΚΟΥΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΕΛΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΗ 77 – ΛΕΜΕΣΟΥ

ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΚΟΜΝΗΝΟΥ

ΣΤ.ΒΟΥΛΓΑΡΕΩΣ – ΙΩΝΙΑΣ

20:30-ΠΡΩΙ

ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΙΑΟΥΛΗ 43-45 – ΜΑΙΖΩΝΟΣ

ΚΑΡΟΥΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΕΛΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 4 – ΦΑΒΙΕΡΟΥ

5/10/2009

8:00-20:30

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΦΗ

ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ ΠΡΑΤΣΙΚΑ 38

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 45 – ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΟΥ

ΛΙΑΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 7 – ΑΓ. ΑΝΔΡΕΟΥ

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ

ΚΑΡΟΛΟΥ 20 – Ρ.ΦΕΡΑΙΟΥ

ΠΑΡΑΛΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΓΕΡΜΑΝΟΥ 172 ΕΝΑΝΤΙ ΙΚΑ

ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΝΟΤΑΡΑ 12 ΕΝΑΝΤΙ LIDL – ΑΓΥΙΑ

ΣΙΑΜΟΥ ΖΩΗ

ΠΑΤΡΩΝ ΚΛΑΟΥΣ 126 ΚΟΥΚΟΥΛΙ ΕΝΑΝΤΙ ΕΘΝ.ΣΤΑΔ.

20:30-ΠΡΩΙ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 195 ΤΑΡΑΜΠΟΥΡΑ

ΧΑΣΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΝΟΤΑΡΑ 56 ΜΕΣΗ ΑΓΥΙΑ

5/11/2009

14:00-20:50

ΚΟΤΣΙΡΙΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ 52 – Β. ΗΠΕΙΡΟΥ 3

ΛΟΥΚΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΑΓ.ΑΝΔΡΕΟΥ 153 – ΓΟΥΝΑΡΗ

ΜΠΟΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΑΥΑΡΙΝΟΥ 26 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΥ

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ 5 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΕΝΕΝΤΙ ΔΕΗ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ

ΜΑΡΑΘΩΝΟΜΑΧΩΝ 37 ΣΧΟΛΕΙΑ ΕΓΛΥΚΑΔΟΣ

ΣΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 25 ΖΑΙΜΗ

20:50-ΠΡΩΙ

ΜΑΚΡΥΓΙΩΡΓΗ ΜΑΡΙΑ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 159 ΤΑΡΑΜΠΟΥΡΑ

ΤΡΙΒΥΖΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΡΕΘΑ 73 – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

5/12/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΦΩΚΑΙΑΣ 17 ΠΛ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ

ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΕΛΛ ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 56 – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

5/13/2009

14:00-20:50

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 195 ΤΑΡΑΜΠΟΥΡΑ

ΒΙΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΑΝΑΚΑΡΗ 166 – ΒΟΤΣΗ

ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΗ 31 – ΓΟΥΝΑΡΗ

ΚΟΝΙΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΘΕΟΔΩΤΟΥ 8 – ΑΜΕΡΙΚΗΣ

ΜΑΝΤΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ 59 – ΡΑΔΙΝΟΥ

ΝΙΤΤΑ ΟΛΓΑ

ΚΩΝ/ΠΟΛΕΩΣ 11 ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΠΛ.ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ

ΠΡΟΧΒΙΤΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΙΕΡΟΘΕΟΥ 105 – ΒΥΡΩΝΟΣ

20:50-ΠΡΩΙ

ΜΠΙΣΣΑ ΚΩΝ/ΝΑ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ 81 – ΖΑΒΛΑΝΙ

ΣΠΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ ΠΡΑΤΣΙΚΑ 159

5/14/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΚΟΝΙΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΘΕΟΔΟΤΟΥ 8 – ΑΜΕΡΙΚΗΣ

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Β.ΗΠΕΙΡΟΥ 80 – ΜΑΥΡΟΚΟΡΔΑΤΟΥ

5/15/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΝΙΤΤΑ ΟΛΓΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ 11 – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΛ.ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ

ΤΑΡΝΑΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 68 ΣΚΑΛ.ΓΕΡΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ

5/16/2009

8:00-20:30

ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΑΡΑΤΟΥ 47 – ΚΑΝΑΚΑΡΗ

ΖΕΙΜΠΕΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 238 – ΕΡΜΟΥ

ΛΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΘ.ΔΙΑΚΟΥ

ΜΑΛΑΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Α.ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ123 ΨΑΡΟΦΑΙ ΠΛ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΔΟΙΡΑΝΗΣ 45 – ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

ΡΑΒΑΖΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΟΥΝΑΡΗ 159 – ΜΠΟΥΚΑΟΥΡΗ

20:30-ΠΡΩΙ

ΜΟΥΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΠΑΤΡΩΝ ΚΛΑΟΥΣ 30 ΛΑΓΓΟΥΡΑ

ΝΤΖΑΘΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΖΑΚΥΝΘΟΥ – ΠΕΝΤΕ ΠΗΓΑΔΙΩΝ

5/17/2009

8:00-20:30

ΒΟYΤΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΠΛ.ΥΨΗΛΩΝ ΑΛΩΝΙΩΝ 16

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 221 – ΑΡΑΤΟΥ

ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 418-420 – ΜΑΞΙΜΟΥ

ΣΟΥΚΑ ΠΑΝΩΡΑΙΑ

ΑΓ.ΑΝΔΡΕΟΥ 100 – ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΗΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΕΛΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 42 – ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΕΙΝΟΚΡΑΤΟΥΣ 7 – ΘΕΡΜΟΠΥΛΩΝ ΟΠΙΣΘΕΝ ΑΛΕΞ ΠΑΚ

5/17/2009

20:30-ΠΡΩΙ

ΚΟΤΣΙΡΙΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ 52 – Β. ΗΠΕΙΡΟΥ 3

ΠΑΣΛΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

ΠΛ.ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ 6

5/18/2009

14:00-20:50

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΑΡΟΗΣ 1 ΑΡΟΗ

ΓΚΙΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 100 – ΠΑΤΡΕΩΣ

ΚΑΛΛΙΒΩΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 206 – ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΕΛΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 17 – ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΣΥΦΑΝΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΤΡΙΩΝ ΝΑΥΑΡΧΩΝ 7 ΑΓ.ΑΝΔΡΕΟΥ

ΤΕΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΜΕΙΛΙΧΟΥ 171 Κ.ΣΥΧΑΙΝΑ ΕΝΑΝΤΙ ΟΛΥΜΠΙΟΥ ΘΕΡ/ΡΙΟΥ

20:50-ΠΡΩΙ

ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ 22 – ΦΩΚΑΙΑΣ

ΜΠΑΡΚΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 92 ΠΛ.ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΟΥ

5/19/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΜΕΡΙΚΗΣ ΑΒ ΒΑΣΙΛ/ΛΟΣ(ΣΤΟΑ)

ΠΑΣΧΑΛΗ ΚΑΛΛΙΡΟΗ

ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ ΠΡΑΤΣΙΚΑ 111 – ΣΤΑΣΗ ΨΑΧΟΥ

5/20/2009

14:00-20:50

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ 148 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ

ΓΙΑΜΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ ΠΡΑΤΣΙΚΑ 90

ΚΑΜΗΝΑΡΗ ΤΣΑΝΤΙΝΟΥΛΑ

ΚΑΡΟΛΟΥ 85 – ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 38-40 – ΖΑΙΜΗ

ΜΟΥΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΑΤΡΩΝ ΚΛΑΟΥΣ 30 ΛΑΓΓΟΥΡΑ

ΠΑΣΣΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ

ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΥ 24-26 – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΥ

ΧΑΧΑΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 309 ΒΟΤΣΗ

20:50-ΠΡΩΙ

ΠΛΙΑΚΟΥΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΕΛΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΗ 77 – ΛΕΜΕΣΟΥ

ΣΥΦΑΝΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΤΡΙΩΝ ΝΑΥΑΡΧΩΝ 68 – ΚΑΝΑΚΑΡΗ

5/21/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΗ 31 – ΓΟΥΝΑΡΗ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 4 ΑΘΗΝΩΝ (ΕΝΑΝΤΙ ΙΚΑ)

5/22/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΤΖΙΑΦΕΤΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ

ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ 64 – ΚΑΘ.ΝΟΤΑΡΑ Μ.ΑΓΥΙΑ

ΤΣΙΜΕΝΙΔΗ ΚΑΛΛΙΝΑ

ΚΟΥΜΑΝΙΩΤΗ 59 – Χ.ΤΡΙΚΟΥΠΗ ΠΛΗΣΙΟΝ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ

5/23/2009

8:00-20:30

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 57 ΤΕΡΨΙΘΕΑ Μ.ΑΓΥΙΑ

ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 321 – ΦΙΛΟΠΟΙΜΕΝΟΣ

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Β.ΗΠΕΙΡΟΥ 80 – ΜΑΥΡΟΚΟΡΔΑΤΟΥ

ΛΕΠΙΔΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ 89

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 75 ΨΑΡΟΦΑΙ

ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΦΙΛΙΠΠΑΣ

ΚΑΝΑΚΑΡΗ 80 – ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ

8:00-20:30

ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΓ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19 – ΣΤΡΥΜΩΝΟΣ ΑΓΥΙΑ

ΠΑΠΠΑΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ

ΠΗΓΑΣΟΥ – Ν.ΔΙΑΜΑΝΤΗ 12 ΖΑΡΟΥΧΛΕΙΚΑ

5/24/2009

8:00-20:30

ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΚΑΝΑΚΑΡΗ 167 – ΠΑΤΡΕΩΣ

ΖΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ

ΣΜΥΡΝΗΣ 237 – ΠΡΙΓΗ/ΝΗΣΩΝ

ΚΑΤΣΟΥΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΚΑΝΑΚΑΡΗ 207 – ΜΙΑΟΥΛΗ

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 22 ΠΛ.ΟΛΓΑΣ

ΠΡΟΣΕΛΕΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 34 – ΚΙΛΚΙΣ

ΧΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤΡΑΤΗΓΟΥ ΚΩΝ/ΛΟΥ 74 ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΡΟΗΣ

20:30-ΠΡΩΙ

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΦΗ

ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ ΠΡΑΤΣΙΚΑ 38

ΘΛΙΜΜΕΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ 18 ΛΑΒΡΑΓΚΑ

5/25/2009

14:00-20:50

ΑΚΡΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 57 ΤΕΡΨΙΘΕΑ Μ.ΑΓΥΙΑ

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΦΩΚΑΙΑΣ 17 ΠΛ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ

ΚΑΡΑΚΑΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΚΑΝΑΚΑΡΗ 189-ΦΙΛΟΠΟΙΜΕΝΟΣ

ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 398 – ΙΕΡΟΘΕΟΥ

ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΑΛ.ΥΨΗΛΑΝΤΟΥ 95 – ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ

ΜΥΡΚΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ 65-67

20:50-ΠΡΩΙ

ΚΑΜΙΝΑΡΗ ΤΣΑΝΤΙΝΟΥΛΑ

ΚΑΡΟΛΟΥ 85 – ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΠΛ.ΥΨΗΛΩΝ ΑΛΩΝΙΩΝ 16

5/26/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

ΑΝΘΕΙΑΣ 217 ΖΑΡΟΥΧΛΕΙΚΑ

ΤΕΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΜΕΙΛΙΧΟΥ 171 Κ.ΣΥΧΑΙΝΑ ΕΝΑΝΤΙ ΟΛΥΜΠΙΟΥ ΘΕΡ/ΡΙΟΥ

5/27/2009

14:00-20:50

ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΙΑΟΥΛΗ 43-45 – ΜΑΙΖΩΝΟΣ

5/27/2009

14:00-20:50

ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ 52 – Β. ΗΠΕΙΡΟΥ 3

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 3 ΨΑΡΟΦΑΙ

ΜΠΑΡΚΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 92 ΠΛ.ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΕΡΜΟΥ – ΚΑΝΑΚΑΡΗ

ΧΑΣΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΝΟΤΑΡΑ 56 ΜΕΣΗ ΑΓΥΙΑ

20:50-ΠΡΩΙ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 45 – ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΟΥ

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΕΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 69 – ΚΥΠΡΟΥ

5/28/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 398 – ΙΕΡΟΘΕΟΥ

ΣΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 25 ΖΑΙΜΗ

5/29/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 22 ΨΑΡΟΦΑΙ

ΣΤΕΦΑΝΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑ

ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟΥ 18 ΕΝΑΝΤΙ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ 409

5/30/2009

8:00-20:30

ΞΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΓ.ΑΝΔΡΕΟΥ 158 – ΤΣΑΜΑΔΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 107 – Β.ΗΠΕΙΡΟΥ

ΠΑΠΠΑΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ

ΠΗΓΑΣΟΥ – Ν.ΔΙΑΜΑΝΤΗ 12 ΖΑΡΟΥΧΛΕΙΚΑ

ΠΑΣΛΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

ΠΛ.ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ 6

ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗ ΒΕΑΤΡΙΚΗ

ΓΕΡΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ 26 ΚΑΝΑΚΑΡΗ

ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Ν.ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ – ΤΕΛΟΥ ΑΓΡΑ

ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΟΥΝΑΡΗ 34 – ΚΟΡΙΝΘΟΥ

20:30-ΠΡΩΙ

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ ΠΡΑΤΣΙΚΑ 90

ΓΚΑΒΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΗΡ.ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ – ΚΥΠΡΟΥ 2

5/31/2009

8:00-20:30

ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΥ 19 – ΣΤΡΥΜΩΝΟΣ ΑΓΥΙΑ

ΜΠΕΡΤΣΟΥΚΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ 72 ΝΟΡΜΑΝ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ

ΓΟΥΝΑΡΗ 206 – ΔΑΝΗΙΛΙΔΟΣ ΣΤΑΣΗ ΤΣΟΛΙΑ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 22 ΨΑΡΟΦΑΙ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 112 – ΓΟΥΝΑΡΗ

ΣΙΑΦΑΚΑ ΑΛΙΚΗ

ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 132 – ΓΕΡΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ

20:30-ΠΡΩΙ

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 57 ΤΕΡΨΙΘΕΑ Μ.ΑΓΥΙΑ

ΠΡΟΧΒΙΤΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΙΕΡΟΘΕΟΥ 105 – ΒΥΡΩΝΟΣ

6/1/2009

14:00-20:50

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΑΒΒΑΣ

ΣΟΛΩΜΟΥ 44 – ΣΜΥΡΝΗΣ

ΛΥΜΠΕΡΤΑΔΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ

Ρ.ΦΕΡΑΙΟΥ 110 – ΠΑΤΡΕΩΣ

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΓΕΡΜΑΝΟΥ 96 – ΛΟΝΤΟΥ

ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΕΛΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 56 – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 52 – ΚΑΝΑΚΑΡΗ

ΣΠΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ ΠΡΑΤΣΙΚΑ 159

20:50-ΠΡΩΙ

ΛΙΟΥΜΗ ΑΡΤΕΜΙΣ

ΠΛΑΤΕΙΑ ΒΟΥΔ

ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΑΛ.ΥΨΗΛΑΝΤΟΥ 95 – ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ

6/2/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΕΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 42 – ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ

Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΥ 53 – ΜΠ.ΡΟΥΦΟΥ

6/3/2009

14:00-20:50

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΑΓ.ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΡΑΤΣΙΚΑ 90

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΝΟΤΑΡΑ 129 ΑΓΥΙΑ

ΜΠΙΣΣΑ ΚΩΝ/ΝΑ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ 81 – ΖΑΒΛΑΝΙ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ

ΣΟΥΛΙΟΥ 11-13 – ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΛ.ΒΟΥΔ

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 52 – ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΟΥΛΙΔΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 288 – ΚΑΝΑΡΗ

ΤΑΡΝΑΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 68 ΣΚΑΛ.ΓΕΡΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ

20:50-ΠΡΩΙ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 2 – ΚΑΡΟΛΟΥ

ΞΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΓ.ΑΝΔΡΕΟΥ 158 – ΤΣΑΜΑΔΟΥ

6/4/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΛΟΥΚΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΑΓ.ΑΝΔΡΕΟΥ 153 – ΓΟΥΝΑΡΗ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ

ΓΟΥΝΑΡΗ 206 – ΔΑΝΗΙΛΙΔΟΣ ΣΤΑΣΗ ΤΣΟΛΙΑ

6/5/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΠΡΟΣΕΛΕΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 34 – ΚΙΛΚΙΣ

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ 86 – ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ

6/6/2009

8:00-20:30

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΓΟΥΝΑΡΗ 45 – ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ

ΘΕΟΦΙΛΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΠΛ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΛΙΟΥΜΗ ΜΑΡΙΑ

ΠΛΑΤΕΙΑ ΒΟΥΔ

ΜΑΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ

ΑΓ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 58 ΕΞΩ ΑΓΥΙΑ

ΜΠΟΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ 42 – ΓΙΑΝΙΤΣΩΝ

ΡΑΓΓΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΑΝΘΕΙΑΣ 83 ΠΛΗΣΙΟΝ ΕΡΓ.ΚΑΤΟΙΚΙΩΝ

ΣΤΕΦΑΝΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑ

ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟΥ 18 ΕΝΑΝΤΙ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ 409

20:30-ΠΡΩΙ

ΔΕΛΕΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΓΕΡΜΑΝΟΥ 35 – Β.ΡΟΥΦΟΥ

ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΚΟΜΝΗΝΟΥ

ΣΤ.ΒΟΥΛΓΑΡΕΩΣ – ΙΩΝΙΑΣ

6/7/2009

8:00-20:30

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 57 ΤΕΡΨΙΘΕΑ Μ.ΑΓΥΙΑ

ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 321 – ΦΙΛΟΠΟΙΜΕΝΟΣ

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Β.ΗΠΕΙΡΟΥ 80 – ΜΑΥΡΟΚΟΡΔΑΤΟΥ

ΛΕΠΙΔΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ 89

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 75 ΨΑΡΟΦΑΙ

ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΦΙΛΙΠΠΑΣ

ΚΑΝΑΚΑΡΗ 80 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ

20:30-ΠΡΩΙ

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 52 – ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΧΑΧΑΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 309 ΒΟΤΣΗ

6/8/2009

8:00-20:30

ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΙΑΟΥΛΗ 43-45 – ΜΑΙΖΩΝΟΣ

6/8/2009

8:00-20:30

ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ 52 – Β. ΗΠΕΙΡΟΥ 3

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 3 ΨΑΡΟΦΑΙ

ΜΠΑΡΚΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 92 ΠΛ.ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΕΡΜΟΥ – ΚΑΝΑΚΑΡΗ

ΧΑΣΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΝΟΤΑΡΑ 56 ΜΕΣΗ ΑΓΥΙΑ

20:30-ΠΡΩΙ

ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 206 – ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ

ΠΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 270 – ΒΟΤΣΗ

6/9/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΔΡΑΓΑΝΙΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 22 ΠΛ ΟΛΓΑΣ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 112 – ΓΟΥΝΑΡΗ

6/10/2009

14:00-20:50

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΑΡΟΗΣ 1 ΑΡΟΗ

ΓΚΙΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 100 – ΠΑΤΡΕΩΣ

ΚΑΛΛΙΒΩΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 206 – ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΕΛΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 17 – ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΣΥΦΑΝΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΤΡΙΩΝ ΝΑΥΑΡΧΩΝ 68 – ΚΑΝΑΚΑΡΗ

ΤΕΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΜΕΙΛΙΧΟΥ 171 Κ.ΣΥΧΑΙΝΑ ΕΝΑΝΤΙ ΟΛΥΜΠΙΟΥ ΘΕΡ/ΡΙΟΥ

20:50-ΠΡΩΙ

ΖΕΙΜΠΕΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 238 – ΕΡΜΟΥ

ΚΟΥΡΛΑΜΠΑΣ – ΠΕΦΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

ΠΛ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΓΕΡΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ

6/11/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΘΕΟΦΙΛΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΠΛ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 38-40 – ΖΑΙΜΗ

6/12/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΚΑΝΑΚΑΡΗ 167 – ΠΑΤΡΕΩΣ

ΜΑΝΤΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ 59 – ΡΑΔΙΝΟΥ

6/13/2009

8:00-20:30

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 2-ΚΑΡΟΛΟΥ

ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 83 – ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ

ΜΗΤΣΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 435 – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΥ

ΝΤΖΑΘΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΖΑΚΥΝΘΟΥ – ΠΕΝΤΕ ΠΗΓΑΔΙΩΝ

ΠΑΧΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ

ΤΡΙΩΝ ΝΑΥΑΡΧΩΝ 7-ΑΓ.ΑΝΔΡΕΟΥ

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ 86 – ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ

20:30-ΠΡΩΙ

ΓΚΙΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 100 – ΠΑΤΡΕΩΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΕΡΜΟΥ – ΚΑΝΑΚΑΡΗ

6/14/2008

8:00-20:30

ΓΑΛΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 312 – ΤΡΙΩΝ ΝΑΥΑΡΧΩΝ

ΓΚΑΒΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΗΡ.ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ – ΚΥΠΡΟΥ 2

ΕΛ ΧΟΥΡΙ ΑΝΟΥΑΡ

ΣΟΛΩΜΟΥ 147 ΤΕΡΜΑ ΣΟΛΩΜΟΥ(ΤΕΡΨΗ)

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΝΑ

ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ 54 – ΚΕΦΑΛΗΝΙΑΣ

ΛΙΟΥΜΗ ΑΡΤΕΜΙΣ

ΠΛΑΤΕΙΑ ΒΟΥΔ

ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 44 – ΚΟΡΙΝΘΟΥ

20:30-ΠΡΩΙ

ΜΑΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ

ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 58 ΕΞΩ ΑΓΥΙΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 75 ΨΑΡΟΦΑΙ

6/15/2009

14:00-20:50

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ

Β.ΗΠΕΙΡΟΥ 58 – ΒΥΡΩΝΟΣ

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 105 – ΦΑΒΙΕΡΟΥ

ΚΟΛΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 27 ΕΝΑΝΤΙ ΣΤΡΟΥΜΠΕΙΟΥ

ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΓΕΡΜΑΝΟΥ 148-150 – ΒΟΤΣΑΡΗ

ΣΚΟΝΔΡΑ ΜΥΡΣΙΝΗ

ΓΟΥΝΑΡΗ 37 – ΚΑΝΑΚΑΡΗ

ΤΡΙΒΥΖΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΡΕΘΑ 73 – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

20:50-ΠΡΩΙ

ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΝΟΤΑΡΑ 12 ΕΝΑΝΤΙ LIDL – ΑΓΥΙΑ

ΣΙΑΜΟΥ ΖΩΗ

ΠΑΤΡΩΝ ΚΛΑΟΥΣ 126 ΚΟΥΚΟΥΛΙ ΕΝΑΝΤΙ ΕΘΝ.ΣΤΑΔ.

6/16/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΝΟΤΑΡΑ 129 ΑΓΥΙΑ

ΜΑΚΡΥΓΙΩΡΓΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 159 ΤΑΡΑΜΠΟΥΡΑ

6/17/2009

14:00-20:50

ΚΟΤΣΙΡΙΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ 52 – Β. ΗΠΕΙΡΟΥ 3

ΛΟΥΚΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΑΓ.ΑΝΔΡΕΟΥ 153 – ΓΟΥΝΑΡΗ

ΜΠΟΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΑΥΑΡΙΝΟΥ 26 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΥ

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ 5 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΕΝΕΝΤΙ ΔΕΗ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ

ΜΑΡΑΘΩΝΟΜΑΧΩΝ 37 ΣΧΟΛΕΙΑ ΕΓΛΥΚΑΔΟΣ

ΣΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 25 ΖΑΙΜΗ

20:50-ΠΡΩΙ

ΖΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ

ΣΜΥΡΝΗΣ 237 – ΠΡΙΓΗ/ΝΗΣΩΝ

ΣΟΥΚΑ ΠΑΝΩΡΑΙΑ

ΑΓ.ΑΝΔΡΕΟΥ 100 – ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΗΣ

6/18/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΓΑΛΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 312 – ΤΡΙΩΝ ΝΑΥΑΡΧΩΝ

ΜΠΟΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ 42 – ΓΙΑΝΙΤΣΩΝ

6/19/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 107 – Β.ΗΠΕΙΡΟΥ

ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Ν.ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ – ΤΕΛΟΥ ΑΓΡΑ

6/20/2009

8:00-20:30

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΕΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 69 – ΚΥΠΡΟΥ

ΓΡΑΜΜΕΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 357 – ΤΣΑΜΑΔΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 161 – ΓΚΟΤΣΗ

ΠΑΣΧΑΛΗ ΚΑΛΛΙΡΟΗ

ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ ΠΡΑΤΣΙΚΑ 111 – ΣΤΑΣΗ ΨΑΧΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΕΓΛΥΚΑΔΟΣ 98 ΣΥΝΟΡΑ ΕΝΑΝΤΙ ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡΟΤ

ΤΖΙΑΦΕΤΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ

ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ 64 – ΚΑΘ.ΝΟΤΑΡΑ Μ.ΑΓΥΙΑ

20:30-ΠΡΩΙ

ΛΥΜΠΕΡΤΑΔΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ

ΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ 59 – ΡΑΔΙΝΟΥ

ΡΑΒΑΖΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΟΥΝΑΡΗ 159 – ΜΠΟΥΚΑΟΥΡΗ

6/21/2009

8:00-20:30

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΕΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 69 – ΚΥΠΡΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΜΕΡΙΚΗΣ ΑΒ ΒΑΣΙΛ/ΛΟΣ(ΣΤΟΑ)

ΘΕΟΧΑΡΟΥΣ ΕΛΕΝΗ

ΠΑΤΡΕΩΣ 92 – ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ

ΝΙΚΟΛΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ

Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΥ 53 – ΜΠ.ΡΟΥΦΟΥ

ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

ΑΝΘΕΙΑΣ 217 ΖΑΡΟΥΧΛΕΙΚΑ

ΠΕΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΑΓ.ΑΝΔΡΕΟΥ 79 – ΕΡΜΟΥ

ΠΡΑΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΓΟΥΝΑΡΗ 189 – ΒΟΤΣΑΡΗ

20:30-ΠΡΩΙ

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΔΟΙΡΑΝΗΣ 45 – ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΓΕΡΜΑΝΟΥ 148-150 – ΒΟΤΣΑΡΗ

6/22/2009

14:00-20:50

ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΚΑΝΑΚΑΡΗ 167 – ΠΑΤΡΕΩΣ

ΖΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ

ΑΜΥΡΝΗΣ 237 – ΠΡΙΓΚ/ΝΗΣΩΝ

ΚΑΤΣΟΥΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΚΑΝΑΚΑΡΗ 207 – ΜΙΑΟΥΛΗ

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 22 ΠΛ ΟΛΓΑΣ

ΠΡΟΣΕΛΕΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 34 – ΚΙΛΚΙΣ

ΧΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤΡΑΤΗΓΟΥ ΚΩΝ/ΛΟΥ 74 ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΡΟΗΣ

20:50-ΠΡΩΙ

ΜΥΡΚΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ 65-67

ΤΣΑΡΑ ΜΑΡΙΝΑ

ΕΡΕΝΣΤΡΩΛΕ 17 ΝΙΚΗΤΑ

6/23/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΕΛ ΧΟΥΡΙ ΑΝΟΥΑΡ

ΣΟΛΩΜΟΥ 147 ΤΕΡΜΑ ΣΟΛΩΜΟΥ(ΤΕΡΨΗ)

ΠΡΑΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΓΟΥΝΑΡΗ 189 – ΒΟΤΣΑΡΗ

6/24/2009

14:00-20:50

ΑΚΡΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 57 ΤΕΡΨΙΘΕΑ Μ.ΑΓΥΙΑ

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΦΩΚΑΙΑΣ 17 ΠΛ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ

ΚΑΡΑΚΑΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΚΑΝΑΚΑΡΗ 189-ΦΙΛΟΠΟΙΜΕΝΟΣ

ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 398 – ΙΕΡΟΘΕΟΥ

ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΑΛ.ΥΨΗΛΑΝΤΟΥ 95 – ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ

ΜΥΡΚΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ 65-67

20:50-ΠΡΩΙ

ΚΟΝΤΑΞΑΚΗ ΑΝΝΑ

ΠΛΑΤΕΙΑ ΟΜΟΝΟΙΑΣ 29

ΠΕΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΑΓ.ΑΝΔΡΕΟΥ 79 – ΕΡΜΟΥ

6/25/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΕΥΒΟΙΑΣ 202 ΖΑΡΟΥΧΛΕΙΚΑ

ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΖΑΚΥΝΘΟΥ 27-29

6/26/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΛΕΠΙΔΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ 89

ΜΗΤΣΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 435 – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΥ

6/27/2009

8:00-20:30

ΚΑΡΟΥΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΕΛΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 4 – ΦΑΒΙΕΡΟΥ

ΛΑΖΑΡΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 115 – ΕΡΜΟΥ

ΛΙΑΚΟΥ ΝΙΚΗ

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 7 – ΑΓ. ΑΝΔΡΕΟΥ

ΜΑΚΡΥΓΙΩΡΓΗ ΜΑΡΙΑ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 159 ΤΑΡΑΜΠΟΥΡΑ

ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΠΛ.ΥΨΗΛΩΝ ΑΛΩΝΙΩΝ 16

ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΠΙΝΕΛΟΠΗ

ΑΘΗΝΩΝ 170 – ΕΥΡΩΤΑ ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΓΥΙΑ

20:30-ΠΡΩΙ

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ 148 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ

Β.ΗΠΕΙΡΟΥ 58 – ΒΥΡΩΝΟΣ

6/28/2009

8:00-20:30

ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΑΡΑΤΟΥ 47 – ΚΑΝΑΚΑΡΗ

ΖΕΙΜΠΕΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 238 – ΕΡΜΟΥ

ΛΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΘ.ΔΙΑΚΟΥ

ΜΑΛΑΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Α.ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ123 ΨΑΡΟΦΑΙ ΠΛ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΔΟΙΡΑΝΗΣ 45 – ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

ΡΑΒΑΖΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΟΥΝΑΡΗ 159 – ΜΠΟΥΚΑΟΥΡΗ

20:30-ΠΡΩΙ

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΝΑ

ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ 54- ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ

6/28/2009

20:30-ΠΡΩΙ

ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ 52 – Β. ΗΠΕΙΡΟΥ 3

6/29/2009

14:00-20:50

ΔΕΛΕΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΓΕΡΜΑΝΟΥ 35 – Β.ΡΟΥΦΟΥ

ΘΕΟΦΙΛΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΠΛ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΘΛΙΜΜΕΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ 18 ΛΑΒΡΑΓΚΑ

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 38-40 – ΖΑΙΜΗ

ΜΑΚΡΥΓΙΩΡΓΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 159 ΤΑΡΑΜΠΟΥΡΑ

ΜΠΑΛΕΖΟΥ ΕΛΕΝΗ

Β.ΗΠΕΙΡΟΥ 119 – ΝΑΥΑΡΙΝΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 4 ΑΘΗΝΩΝ (ΕΝΑΝΤΙ ΙΚΑ)

20:50-ΠΡΩΙ

ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

ΑΘΗΝΩΝ 170 – ΕΥΡΩΤΑ ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΓΥΙΑ

ΧΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤΡΑΤΗΓΟΥ ΚΩΝ/ΛΟΥ 74 ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΡΟΗΣ

6/30/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 161 – ΓΚΟΤΣΗ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΑΒΒΑΣ

ΣΟΛΩΜΟΥ 44 – ΣΜΥΡΝΗΣ

7/1/2009

14:00-20:50

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 57 Μ.ΑΓΥΙΑ

ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 321 – ΦΙΛΟΠΟΙΜΕΝΟΣ

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Β.ΗΠΕΙΡΟΥ 80 – ΜΑΥΡΟΚΟΡΔΑΤΟΥ

ΛΕΠΙΔΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ 89

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 75 ΨΑΡΟΦΑΙ

ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΦΙΛΙΠΠΑΣ

ΚΑΝΑΚΑΡΗ 80 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ

20:50-ΠΡΩΙ

ΜΑΛΑΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Α.ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ123 ΨΑΡΟΦΑΙ ΠΛ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΕΙΝΟΚΡΑΤΟΥΣ 7 – ΘΕΡΜΟΠΥΛΩΝ ΟΠΙΣΘΕΝ ΑΛΕΞ ΠΑΚ

7/2/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΑΡΟΗΣ 1 ΑΡΟΗ

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 3 ΨΑΡΟΦΑΙ

7/3/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΝΤΖΕΛΒΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ 361 ΚΟΤΡΩΝΙ

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΕΓΛΥΚΑΔΟΣ 98 ΣΥΝΟΡΑ ΕΝΑΝΤΙ ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡΟΤ

7/4/2009

8:00-20:30

ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΚΑΝΑΚΑΡΗ 167 – ΠΑΤΡΕΩΣ

ΖΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ

ΣΜΥΡΝΗΣ 237 – ΠΡΙΓΗ/ΝΗΣΩΝ

ΚΑΤΣΟΥΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΚΑΝΑΚΑΡΗ 207 – ΜΙΑΟΥΛΗ

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 22 ΠΛ.ΟΛΓΑΣ

ΠΡΟΣΕΛΕΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 34 ΚΙΛΚΙΣ

ΧΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤΡΑΤΗΓΟΥ ΚΩΝ/ΛΟΥ 74 ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΡΟΗΣ

20:30-ΠΡΩΙ

ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΑΡΑΤΟΥ 47 – ΚΑΝΑΚΑΡΗ

ΠΑΣΣΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ

ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΥ 24-26 – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΥ

7/5/2009

8:00-20:30

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 52 ΨΑΡΟΦΑΙ

ΚΟΥΡΛΑΜΠΑΣ – ΠΕΦΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

ΠΛ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΓΕΡΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΚΑΡΑΤΖΑ 116- ΠΛ.ΜΑΡΟΥΔΑ

ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 206-ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ

ΠΛΙΑΚΟΥΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΕΛΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΗ 77 – ΛΕΜΕΣΟΥ

ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΚΟΜΝΗΝΟΥ

ΣΤ.ΒΟΥΛΓΑΡΕΩΣ – ΙΩΝΙΑΣ

20:30-ΠΡΩΙ

ΒΟΥΤΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΠΛ.ΥΨΗΛΩΝ ΑΛΩΝΙΩΝ 16

ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΛΛ ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 17 – ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

7/6/2009

14:00-20:50

ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΥ 19 – ΣΤΡΥΜΩΝΟΣ ΑΓΥΙΑ

ΜΠΕΡΤΣΟΥΚΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ 72 ΝΟΡΜΑΝ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ

ΓΟΥΝΑΡΗ 206 – ΔΑΝΗΙΛΙΔΟΣ ΣΤΑΣΗ ΤΣΟΛΙΑ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 22 ΨΑΡΟΦΑΙ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 112 – ΓΟΥΝΑΡΗ

ΣΙΑΦΑΚΑ ΑΛΙΚΗ

ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 132 – ΓΕΡΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ

20:50-ΠΡΩΙ

ΓΡΑΜΜΕΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 357 – ΤΣΑΜΑΔΟΥ

ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 52 – ΚΑΝΑΚΑΡΗ

7/7/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 221 – ΑΡΑΤΟΥ

ΘΕΟΧΑΡΟΥΣ ΕΛΕΝΗ

ΠΑΤΡΕΩΣ 92 – ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ

7/8/2009

14:00-20:50

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ

Β.ΗΠΕΙΡΟΥ 58 – ΒΥΡΩΝΟΣ

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 105 – ΦΑΒΙΕΡΟΥ

ΚΟΛΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 27 ΕΝΑΝΤΙ ΣΤΡΟΥΜΠΕΙΟΥ

ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΓΕΡΜΑΝΟΥ 148-150 – ΒΟΤΣΑΡΗ

ΣΚΟΝΔΡΑ ΜΥΡΣΙΝΗ

ΓΟΥΝΑΡΗ 37 – ΚΑΝΑΚΑΡΗ

ΤΡΙΒΥΖΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΡΕΘΑ 73 – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

20:50-ΠΡΩΙ

ΚΑΡΑΚΑΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΚΑΝΑΚΑΡΗ 189-ΦΙΛΟΠΟΙΜΕΝΟΣ

ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 83 – ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ

7/9/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΚΑΝΑΚΑΡΗ 167 – ΠΑΤΡΕΩΣ

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 22 ΠΛ.ΟΛΓΑΣ

7/10/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΠΑΧΥΣ ΑΡΓΥΡΗΣ

ΤΡΙΩΝ ΝΑΥΑΡΧΩΝ 7 – ΑΓ.ΑΝΔΡΕΟΥ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ

ΜΑΡΑΘΩΝΟΜΑΧΩΝ 37 ΣΧΟΛΕΙΑ ΕΓΛΥΚΑΔΟΣ

7/11/2009

8:00-20:30

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 195 ΤΑΡΑΜΠΟΥΡΑ

ΒΙΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΑΝΑΚΑΡΗ 166 – ΒΟΤΣΗ

ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΗ 31 – ΓΟΥΝΑΡΗ

ΚΟΝΙΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΘΕΟΔΩΤΟΥ 8 – ΑΜΕΡΙΚΗΣ

ΜΑΝΤΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ 59 – ΡΑΔΙΝΟΥ

ΝΙΤΤΑ ΟΛΓΑ

ΚΩΝ/ΠΟΛΕΩΣ 11 ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΠΛ.ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ

ΠΡΟΧΒΙΤΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΙΕΡΟΘΕΟΥ 105 – ΒΥΡΩΝΟΣ

20:30-ΠΡΩΙ

ΚΟΛΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 27 ΕΝΑΝΤΙ ΣΤΡΟΥΜΠΕΙΟΥ

ΛΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΘ.ΔΙΑΚΟΥ

7/12/2009

8:00-20:30

ΞΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΓ.ΑΝΔΡΕΟΥ 158 – ΤΣΑΜΑΔΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 107 – Β.ΗΠΕΙΡΟΥ

ΠΑΠΠΑΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ

ΠΗΓΑΣΟΥ – Ν.ΔΙΑΜΑΝΤΗ 12 ΖΑΡΟΥΧΛΕΙΚΑ

ΠΑΣΛΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

ΠΛ.ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ 6

ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗ ΒΕΑΤΡΙΚΗ

ΓΕΡΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ 26 ΚΑΝΑΚΑΡΗ

ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Ν.ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ – ΤΕΛΟΥ ΑΓΡΑ

ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΟΥΝΑΡΗ 34 – ΚΟΡΙΝΘΟΥ

20:30-ΠΡΩΙ

ΜΠΑΛΕΖΟΥ ΕΛΕΝΗ

Β.ΗΠΕΙΡΟΥ 119 – ΝΑΥΑΡΙΝΟΥ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΚΑΡΑΤΖΑ 116- ΠΛ.ΜΑΡΟΥΔΑ

7/13/2009

14:00-20|:50

ΚΑΡΟΥΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΕΛΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 4 – ΦΑΒΙΕΡΟΥ

ΛΑΖΑΡΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 115 – ΕΡΜΟΥ

ΛΙΑΚΟΥ ΝΙΚΗ

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 7 – ΑΓ. ΑΝΔΡΕΟΥ

ΜΑΚΡΥΓΙΩΡΓΗ ΜΑΡΙΑ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 159 ΤΑΡΑΜΠΟΥΡΑ

ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΠΛ.ΥΨΗΛΩΝ ΑΛΩΝΙΩΝ 16

ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

ΑΘΗΝΩΝ 170 – ΕΥΡΩΤΑ ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΓΥΙΑ

20:50-ΠΡΩΙ

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 221 – ΑΡΑΤΟΥ

ΘΕΟΦΙΛΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΠΛ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7/14/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΚΟΥΡΛΑΜΠΑΣ – ΠΕΦΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

ΠΛ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΓΕΡΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ

ΧΑΧΑΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 309 ΒΟΤΣΗ

7/15/2009

14:00-20:50

ΔΕΛΕΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΓΕΡΜΑΝΟΥ 35 – Β.ΡΟΥΦΟΥ

ΘΕΟΦΙΛΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΠΛ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΘΛΙΜΜΕΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ 18 ΛΑΒΡΑΓΚΑ

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 38-40 – ΖΑΙΜΗ

ΜΑΚΡΥΓΙΩΡΓΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 159 ΤΑΡΑΜΠΟΥΡΑ

ΜΠΑΛΕΖΟΥ ΕΛΕΝΗ

Β.ΗΠΕΙΡΟΥ 119 – ΝΑΥΑΡΙΝΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 4 ΑΘΗΝΩΝ (ΕΝΑΝΤΙ ΙΚΑ)

20:50-ΠΡΩΙ

ΛΙΑΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 7 – ΑΓ. ΑΝΔΡΕΟΥ

ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΟΥΝΑΡΗ 34 – ΚΟΡΙΝΘΟΥ

7/16/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΚΑΛΛΙΒΩΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 206 – ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ

ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗ ΒΕΑΤΡΙΚΗ

ΓΕΡΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ 26 ΚΑΝΑΚΑΡΗ

7/17/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΒΙΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΑΝΑΚΑΡΗ 166 – ΒΟΤΣΗ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΕΡΜΟΥ – ΚΑΝΑΚΑΡΗ

7/18/2009

8:00-20:30

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 221 – ΑΡΑΤΟΥ

ΚΟΝΤΑΞΑΚΗ ΑΝΝΑ

ΠΛΑΤΕΙΑ ΟΜΟΝΟΙΑΣ 29

ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΛΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 17 – ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΝΤΖΕΛΒΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ 361 ΚΟΤΡΩΝΙ

ΠΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 270 – ΒΟΤΣΗ

ΤΣΙΜΕΝΙΔΗ ΚΑΛΛΙΝΑ

ΚΟΥΜΑΝΙΩΤΗ 59 – Χ.ΤΡΙΚΟΥΠΗ ΠΛΗΣΙΟΝ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ

20:30-ΠΡΩΙ

ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 321 – ΦΙΛΟΠΟΙΜΕΝΟΣ

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 38-40 – ΖΑΙΜΗ

7/19/2009

8:00-20:30

ΚΟΤΣΙΡΙΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ 52 – Β. ΗΠΕΙΡΟΥ 3

ΛΟΥΚΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΑΓ.ΑΝΔΡΕΟΥ 153 – ΓΟΥΝΑΡΗ

ΜΠΟΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΑΥΑΡΙΝΟΥ 26 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΥ

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ 5 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΕΝΕΝΤΙ ΔΕΗ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ

ΜΑΡΑΘΩΝΟΜΑΧΩΝ 37 ΣΧΟΛΕΙΑ ΕΓΛΥΚΑΔΟΣ

ΣΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 25 ΖΑΙΜΗ

20:30-ΠΡΩΙ

ΛΙΟΥΜΗ ΜΑΡΙΑ

ΠΛΑΤΕΙΑ ΒΟΥΔ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΕΛΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 42 – ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ

7/20/2009

14:00-20:50

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΦΗ

ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ ΠΡΑΤΣΙΚΑ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 45 – ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΟΥ

ΛΙΑΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 7 – ΑΓ. ΑΝΔΡΕΟΥ

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ

ΚΑΡΟΛΟΥ 20 – Ρ.ΦΕΡΑΙΟΥ

ΠΑΡΑΛΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΓΕΡΜΑΝΟΥ 172 ΕΝΑΝΤΙ ΙΚΑ

ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΝΟΤΑΡΑ 12 ΕΝΑΝΤΙ LIDL – ΑΓΥΙΑ

ΣΙΑΜΟΥ ΖΩΗ

ΠΑΤΡΩΝ ΚΛΑΟΥΣ 126 ΚΟΥΚΟΥΛΙ ΕΝΑΝΤΙ ΕΘΝ.ΣΤΑΔ.

20:50-ΠΡΩΙ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΕΛΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 17 – ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΣΙΑΦΑΚΑ ΑΛΙΚΗ

ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 132 – ΓΕΡΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ

7/21/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 38-40 – ΖΑΙΜΗ

ΠΟΥΛΙΔΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 288 – ΚΑΝΑΡΗ

7/22/2009

14:00-20:50

ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΥ 19 – ΣΤΡΥΜΩΝΟΣ ΑΓΥΙΑ

ΜΠΕΡΤΣΟΥΚΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ 72 ΝΟΡΜΑΝ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ

ΓΟΥΝΑΡΗ 206 – ΔΑΝΗΙΛΙΔΟΣ ΣΤΑΣΗ ΤΣΟΛΙΑ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 22 ΨΑΡΟΦΑΙ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 112 – ΓΟΥΝΑΡΗ

ΣΙΑΦΑΚΑ ΑΛΙΚΗ

ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 132 – ΓΕΡΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ

20:50-ΠΡΩΙ

ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 418-420 – ΜΑΞΙΜΟΥ

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΓΕΡΜΑΝΟΥ 96 – ΛΟΝΤΟΥ

7/23/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΚΑΤΣΟΥΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΚΑΝΑΚΑΡΗ 207 – ΜΙΑΟΥΛΗ

ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΦΙΛΙΠΠΑΣ

ΚΑΝΑΚΑΡΗ 80 – ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7/24/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΛΑΖΑΡΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 115 – ΕΡΜΟΥ

ΛΙΑΚΟΥ ΝΙΚΗ

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 7 – ΑΓ. ΑΝΔΡΕΟΥ

7/25/2009

8:00-20:30

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ 148 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ

ΓΙΑΜΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ ΠΡΑΤΣΙΚΑ 90

ΚΑΜΙΝΑΡΗ ΤΣΑΝΤΙΝΟΥΛΑ

ΚΑΡΟΛΟΥ 85 – ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 38-40 – ΖΑΙΜΗ

ΜΟΥΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΑΤΡΩΝ ΚΛΑΟΥΣ 30 ΛΑΓΓΟΥΡΑ

ΠΑΣΣΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ

ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΥ 24-26 – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΥ

ΧΑΧΑΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 309 ΒΟΤΣΗ

20:30-ΠΡΩΙ

ΡΑΓΓΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΑΝΘΕΙΑΣ 83 ΠΛΗΣΙΟΝ ΕΡΓ.ΚΑΤΟΙΚΙΩΝ

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ 5 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΕΝΕΝΤΙ ΔΕΗ

7/26/2009

8:00-20:30

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 2-ΚΑΡΟΛΟΥ

ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 83 – ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ

ΜΗΤΣΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 435 – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΥ

ΝΤΖΑΘΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΖΑΚΥΝΘΟΥ – ΠΕΝΤΕ ΠΗΓΑΔΙΩΝ

ΠΑΧΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ

ΤΡΙΩΝ ΝΑΥΑΡΧΩΝ 7 – ΑΓ.ΑΝΔΡΕΟΥ

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ 86 – ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ

20:30-ΠΡΩΙ

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ

ΚΑΡΟΛΟΥ 20 – Ρ.ΦΕΡΑΙΟΥ

ΠΑΡΑΛΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΓΕΡΜΑΝΟΥ 172 ΕΝΑΝΤΙ ΙΚΑ

7/27/2009

ΓΑΛΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΑΛΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 312 – ΤΡΙΩΝ ΝΑΥΑΡΧΩΝ

ΓΚΑΒΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΗΡ.ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ – ΚΥΠΡΟΥ 2

ΕΛ ΧΟΥΡΙ ΑΝΟΥΑΡ

ΣΟΛΩΜΟΥ 147 ΤΕΡΜΑ ΣΟΛΩΜΟΥ(ΤΕΡΨΗ)

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΝΑ

ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ 54 – ΚΕΦΑΛΗΝΙΑΣ

ΛΙΟΥΜΗ ΑΡΤΕΜΙΣ

ΠΛΑΤΕΙΑ ΒΟΥΔ

ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 44 – ΚΟΡΙΝΘΟΥ

20:50-ΠΡΩΙ

ΜΠΕΡΤΣΟΥΚΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ 72 ΝΟΡΜΑΝ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΟΥΛΙΟΥ 11-13 – ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΛ.ΒΟΥΔ

7/28/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 52 ΨΑΡΟΦΑΙ

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 105 – ΦΑΒΙΕΡΟΥ

7/29/2009

14:00-20:50

ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΚΑΝΑΚΑΡΗ 167 – ΠΑΤΡΕΩΣ

ΖΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ

ΣΜΥΡΝΗΣ 237 – ΠΡΙΓΗ/ΝΗΣΩΝ

ΚΑΤΣΟΥΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΚΑΝΑΚΑΡΗ 207 – ΜΙΑΟΥΛΗ

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 22 ΠΛ ΟΛΓΑΣ

ΠΡΟΣΕΛΕΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 34 – ΚΙΛΚΙΣ

ΧΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤΡΑΤΗΓΟΥ ΚΩΝ/ΛΟΥ 74 ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΡΟΗΣ

20:50-ΠΡΩΙ

ΑΚΡΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 57 Μ.ΑΓΥΙΑ

ΓΙΑΜΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ ΠΡΑΤΣΙΚΑ 90

7/30/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΚΑΡΟΥΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΕΛΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 4 – ΦΑΒΙΕΡΟΥ

ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΙΑΟΥΛΗ 43-45 – ΜΑΙΖΩΝΟΣ

7/31/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 195 ΤΑΡΑΜΠΟΥΡΑ

ΧΑΣΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΝΟΤΑΡΑ 56 ΜΕΣΗ ΑΓΥΙΑ

8/1/2009

8:00-20:30

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΑΡΟΗΣ 1 ΑΡΟΗ

ΓΚΙΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 100 – ΠΑΤΡΕΩΣ

ΚΑΛΛΙΒΩΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 206 – ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΕΛΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 17 – ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΣΥΦΑΝΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΤΡΙΩΝ ΝΑΥΑΡΧΩΝ 68 – ΚΑΝΑΚΑΡΗ

ΤΕΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΜΕΙΛΙΧΟΥ 171 Κ.ΣΥΧΑΙΝΑ ΕΝΑΝΤΙ ΟΛΥΜΠΙΟΥ ΘΕΡ/ΡΙΟΥ

20:30-ΠΡΩΙ

ΜΑΚΡΥΓΙΩΡΓΗ ΜΑΡΙΑ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 159 ΤΑΡΑΜΠΟΥΡΑ

ΤΡΙΒΥΖΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΡΕΘΑ 73 – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

8/2/2009

8:00-20:30

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΕΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 42 – ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΕΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 357 – ΤΣΑΜΑΔΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 161 – ΓΚΟΤΣΗ

ΠΑΣΧΑΛΗ ΚΑΛΛΙΡΟΗ

ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ ΠΡΑΤΣΙΚΑ 111 – ΣΤΑΣΗ ΨΑΧΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΕΓΛΥΚΑΔΟΣ 98 ΣΥΝΟΡΑ ΕΝΑΝΤΙ ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡΟΤ

ΤΖΙΑΦΕΤΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ

ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ 64 – ΚΑΘ.ΝΟΤΑΡΑ Μ.ΑΓΥΙΑ

20:30-ΠΡΩΙ

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΦΩΚΑΙΑΣ 17 ΠΛ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ

ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΕΛΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 56 – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

8/3/2009

14:00-20:50

ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΑΡΑΤΟΥ 47 – ΚΑΝΑΚΑΡΗ

ΖΕΙΜΠΕΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 238 – ΕΡΜΟΥ

ΛΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΘ.ΔΙΑΚΟΥ

ΜΑΛΑΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Α.ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ123 ΨΑΡΟΦΑΙ ΠΛ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΔΟΙΡΑΝΗΣ 45 – ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

ΡΑΒΑΖΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΟΥΝΑΡΗ 159 – ΜΠΟΥΚΑΟΥΡΗ

20:50-ΠΡΩΙ

ΜΠΙΣΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ 81 – ΖΑΒΛΑΝΙ

ΣΠΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ ΠΡΑΤΣΙΚΑ 159

8/4/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΚΟΝΙΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΘΕΟΔΟΤΟΥ 8 – ΑΜΕΡΙΚΗΣ

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Β.ΗΠΕΙΡΟΥ 80 – ΜΑΥΡΟΚΟΡΔΑΤΟΥ

8/5/2009

14:00-20:50

ΒΟΥΤΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΠΛ.ΥΨΗΛΩΝ ΑΛΩΝΙΩΝ 16

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 221 – ΑΡΑΤΟΥ

ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 418-420 – ΜΑΞΙΜΟΥ

ΣΟΥΚΑ ΠΑΝΩΡΑΙΑ

ΑΓ.ΑΝΔΡΕΟΥ 100 – ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΗΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΕΛΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 42 – ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΕΙΝΟΚΡΑΤΟΥΣ 7 – ΘΕΡΜΟΠΥΛΩΝ ΟΠΙΣΘΕΝ ΑΛΕΞ ΠΑΚ

20:50-ΠΡΩΙ

ΝΙΤΤΑ ΟΛΓΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ 11 – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΛ.ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ

ΤΑΡΝΑΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 68 ΣΚΑΛ.ΓΕΡΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ

8/6/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΜΟΥΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΑΤΡΩΝ ΚΛΑΟΥΣ 30 ΛΑΓΓΟΥΡΑ

ΝΤΖΑΘΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΖΑΚΥΝΘΟΥ – ΠΕΝΤΕ ΠΗΓΑΔΙΩΝ

8/7/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΚΟΤΣΙΡΙΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ 52 – Β. ΗΠΕΙΡΟΥ 3

ΠΑΣΛΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

ΠΛ.ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ 6

8/8/2009

8:00-20:30

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ ΠΡΑΤΣΙΚΑ 90

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΝΟΤΑΡΑ 129 ΑΓΥΙΑ

ΜΠΙΣΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ 81 – ΖΑΒΛΑΝΙ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ

ΣΟΥΛΙΟΥ 11-13 – ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΛ.ΒΟΥΔ

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 52 – ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΟΥΛΙΔΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 288 – ΚΑΝΑΡΗ

ΤΑΡΝΑΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 68 ΣΚΑΛ.ΓΕΡΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ

20:30-ΠΡΩΙ

ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ 22 – ΦΩΚΑΙΑΣ

ΜΠΑΡΚΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 92 ΠΛ.ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΟΥ

8/9/2009

8:00-20:30

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

ΓΟΥΝΑΡΗ 45 – ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ

ΘΕΟΦΙΛΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΠΛ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΛΙΟΥΜΗ ΜΑΡΙΑ

ΠΛΑΤΕΙΑ ΒΟΥΔ

ΜΑΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ

ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΥ 58 ΕΞΩ ΑΓΥΙΑ

ΜΠΟΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ 42 – ΓΙΑΝΙΤΣΩΝ

ΡΑΓΓΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΑΝΘΕΙΑΣ 83 ΠΛΗΣΙΟΝ ΕΡΓ.ΚΑΤΟΙΚΙΩΝ

ΣΤΕΦΑΝΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑ

ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟΥ 18 ΕΝΑΝΤΙ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ 409

20:30-ΠΡΩΙ

ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΜΕΡΙΚΗΣ ΑΒ ΒΑΣΙΛ/ΛΟΣ(ΣΤΟΑ)

ΠΑΣΧΑΛΗ ΚΑΛΛΙΡΟΗ

ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ ΠΡΑΤΣΙΚΑ 111 – ΣΤΑΣΗ ΨΑΧΟΥ

8/10/2009

14:00-20:50

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 57 – Μ.ΑΓΥΙΑ

ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 321 – ΦΙΛΟΠΟΙΜΕΝΟΣ

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Β.ΗΠΕΙΡΟΥ 80 – ΜΑΥΡΟΚΟΡΔΑΤΟΥ

ΛΕΠΙΔΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΚΩΝ/ΛΕΩΣ 89

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 75 ΨΑΡΟΦΑΙ

ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΦΙΛΙΠΠΑΣ

ΚΑΝΑΚΑΡΗ 80-ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ

20:50-ΠΡΩΙ

ΠΛΙΑΚΟΥΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΕΛΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΗ 77- ΛΕΜΕΣΟΥ

ΣΥΦΑΝΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΤΡΙΩΝ ΝΑΥΑΡΧΩΝ 68 – ΚΑΝΑΚΑΡΗ

8/11/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΗ 31 – ΓΟΥΝΑΡΗ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΟΑΝΝΙΤΣΩΝ 4 – ΑΘΗΝΩΝ (ΕΝΑΝΤΙ ΙΚΑ)

8/12/2009

14:00-20:50

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΦΗ

ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ ΠΡΑΤΣΙΚΑ 38

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 45 – ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΟΥ

ΛΙΑΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 7 – ΑΓ. ΑΝΔΡΕΟΥ

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ

ΚΑΡΟΛΟΥ 20 – Ρ.ΦΕΡΑΙΟΥ

ΠΑΡΑΛΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΓΕΡΜΑΝΟΥ 172 ΕΝΑΝΤΙ ΙΚΑ

ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΝΟΤΑΡΑ 12 ΕΝΕΝΤΙ LIDL – ΑΓΥΙΑ

ΣΙΑΜΟΥ ΖΩΗ

ΠΑΤΡΩΝ ΚΛΑΟΥΣ 126 ΚΟΥΚΟΥΛΙ ΕΝΑΝΤΙ ΕΘΝ.ΣΤΑΔ.

20:50-ΠΡΩΙ

ΤΖΙΑΦΕΤΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ

ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ 64 – ΚΑΘ.ΝΟΤΑΡΑ Μ.ΑΓΥΙΑ

ΤΣΙΜΕΝΙΔΗ ΚΑΛΛΙΝΑ

ΚΟΥΜΑΝΙΩΤΗ 59 – Χ.ΤΡΙΚΟΥΠΗ ΠΛΗΣΙΟΝ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ

8/13/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΓ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19 – ΣΤΡΥΜΩΝΟΣ ΑΓΥΙΑ

ΠΑΠΠΑΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ

ΠΗΓΑΣΟΥ – Ν.ΔΙΑΜΑΝΤΗ 12 ΖΑΡΟΥΧΛΕΙΚΑ

8/14/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΦΗ

ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ ΠΡΑΤΣΙΚΑ 38

ΘΛΙΜΜΕΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ 18 ΛΑΒΡΑΓΚΑ

8/15/2009

8:00-20:30

ΘΕΟΧΑΡΟΥΣ ΕΛΕΝΗ

ΠΑΤΡΕΩΣ 92 – ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Β.ΗΠΕΙΡΟΥ 80 – ΜΑΥΡΟΚΟΡΔΑΤΟΥ

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΕΥΒΟΙΑΣ 202 ΖΑΡΟΥΧΛΕΙΚΑ

ΛΟΥΚΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΑΓ.ΑΝΔΡΕΟΥ 153 – ΓΟΥΝΑΡΗ

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΔΟΙΡΑΝΗΣ 45 – ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

20:30-ΠΡΩΙ

ΚΑΜΙΝΑΡΗ ΤΣΑΝΤΙΝΟΥΛΑ

ΚΑΡΟΛΟΥ 85 – ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΠΛ.ΥΨΗΛΩΝ ΑΛΩΝΙΩΝ 16

8/16/2009

8:00-20:30

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 195 ΤΑΡΑΜΠΟΥΡΑ

ΒΙΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΑΝΑΚΑΡΗ 166 – ΒΟΤΣΗ

ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΗ 31 – ΓΟΥΝΑΡΗ

ΚΟΝΙΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΘΕΟΔΩΤΟΥ 8 – ΑΜΕΡΙΚΗΣ

ΜΑΝΤΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ 59 – ΡΑΔΙΝΟΥ

ΝΙΤΤΑ ΟΛΓΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ 11 – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΛ.ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ

ΠΡΟΧΒΙΤΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΙΕΡΟΘΕΟΥ 105 – ΒΥΡΩΝΟΣ

20:30-ΠΡΩΙ

ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

ΑΝΘΕΙΑΣ 217 ΖΑΡΟΥΧΛΕΙΚΑ

ΤΕΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΜΕΙΛΙΧΟΥ 171 Κ.ΣΥΧΑΙΝΑ ΕΝΑΝΤΙ ΟΛΥΜΠΙΟΥ ΘΕΡ/ΡΙΟΥ

8/17/2009

14:00-20:50

ΞΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΓ.ΑΝΔΡΕΟΥ 158 – ΤΣΑΜΑΔΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 107 – Β.ΗΠΕΙΡΟΥ

ΠΑΠΠΑΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ

ΠΗΓΑΣΟΥ – Ν.ΔΙΑΜΑΝΤΗ 12 ΖΑΡΟΥΧΛΕΙΚΑ

ΠΑΣΛΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

ΠΛ.ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ 6

ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗ ΒΕΑΤΡΙΚΗ

ΓΕΡΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ 26 ΚΑΝΑΚΑΡΗ

ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Ν.ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ – ΤΕΛΟΥ ΑΓΡΑ

ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΟΥΝΑΡΗ 34 – ΚΟΡΙΝΘΟΥ

20:50-ΠΡΩΙ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 45 – ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΟΥ

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΕΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 69 – ΚΥΠΡΟΥ

8/18/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 398 – ΙΕΡΟΘΕΟΥ

ΣΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 25 ΖΑΙΜΗ

8/19/2009

14:00-20:50

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΑΒΒΑΣ

ΣΟΛΩΜΟΥ 44 – ΣΜΥΡΝΗΣ

ΛΥΜΠΕΡΤΑΔΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ

ΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ 110 – ΠΑΤΡΕΩΣ

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΓΕΡΜΑΝΟΥ 96 – ΛΟΝΤΟΥ

ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΕΛΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 56 – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 52 – ΚΑΝΑΚΑΡΗ

ΣΠΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ ΠΡΑΤΣΙΚΑ 159

20:50-ΠΡΩΙ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 22 ΨΑΡΟΦΑΙ

ΣΤΕΦΑΝΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑ

ΓΗΡΟΚΑΜΕΙΟΥ 18 ΕΝΑΝΤΙ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ 409

8/20/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΓ.ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΡΑΤΣΙΚΑ 90

ΓΚΑΒΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΗΡ.ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ – ΚΥΠΡΟΥ 2

8/21/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 57-ΜΕΣΗ ΑΓΥΙΑ

ΠΡΟΧΒΙΤΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΙΕΡΟΘΕΟΥ 105 – ΒΥΡΩΝΟΣ

8/22/2009

8:00-20:30

ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΙΑΟΥΛΗ 43-45 – ΜΑΙΖΩΝΟΣ

8/22/2009

8:00-20:30

ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ 52 – Β. ΗΠΕΙΡΟΥ 3

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 3 ΨΑΡΟΦΑΙ

ΜΠΑΡΚΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 92 ΠΛ.ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΕΡΜΟΥ – ΚΑΝΑΚΑΡΗ

ΧΑΣΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΝΟΤΑΡΑ 56 ΜΕΣΗ ΑΓΥΙΑ

20:30-ΠΡΩΙ

ΛΙΟΥΜΗ ΑΡΤΕΜΙΣ

ΠΛΑΤΕΙΑ ΒΟΥΔ

ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΑΛ.ΥΨΗΛΑΝΤΟΥ 95 – ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ

8/23/2009

8:00-20:30

ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

ΚΑΝΑΚΑΡΗ 167 – ΠΑΤΡΕΩΣ

ΔΡΑΓΑΝΙΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 22 ΠΛ.ΟΛΓΑΣ

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΙΝΑ

ΕΥΒΟΙΑΣ 202 ΖΑΡΟΥΧΛΕΙΚΑ

ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ 22 – ΦΩΚΑΙΑΣ

ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΖΑΚΥΝΘΟΥ 27-29

ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ

ΝΟΤΑΡΑ 157 – ΑΡΕΘΑ

ΤΣΑΡΑ ΜΑΡΙΝΑ

ΕΡΕΝΣΤΡΩΛΕ 17 ΝΙΚΗΤΑ

20:30-ΠΡΩΙ

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΕΛ ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 42 – ΑΓ ΣΟΦΙΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ

Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΥ 53 – ΜΠ.ΡΟΥΦΟΥ

8/24/2009

14:00-20:50

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 52 ΨΑΡΟΦΑΙ

ΚΟΥΡΛΑΜΠΑΣ – ΠΕΦΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

ΠΛ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΓΕΡΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΚΑΡΑΤΖΑ 116- ΠΛ.ΜΑΡΟΥΔΑ

ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 206 – ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ

ΠΛΙΑΚΟΥΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΕΛΛ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΗ 77 – ΛΕΜΕΣΟΥ

ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΚΟΜΝΗΝΟΥ

ΣΤ.ΒΟΥΛΓΑΡΕΩΣ – ΙΩΝΙΑΣ

20:50-ΠΡΩΙ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 2 – ΚΑΡΟΛΟΥ

ΞΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΓ.ΑΝΔΡΕΟΥ 158 – ΤΣΑΜΑΔΟΥ

8/25/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΛΟΥΚΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΑΓ.ΑΝΔΡΕΟΥ 153 – ΓΟΥΝΑΡΗ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ

ΓΟΥΝΑΡΗ 206 – ΔΑΝΗΙΛΙΔΟΣ ΣΤΑΣΗ ΤΣΟΛΙΑ

8/26/2009

14:00-20:50

ΓΑΛΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 312 – ΤΡΙΩΝ ΝΑΥΑΡΧΩΝ

ΓΚΑΒΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΗΡ.ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ – ΚΥΠΡΟΥ 2

ΕΛ ΧΟΥΡΙ ΑΝΟΥΑΡ

ΣΟΛΩΜΟΥ 147 ΤΕΡΜΑ ΣΟΛΩΜΟΥ(ΤΕΡΨΗ)

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΝΑ

ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ 54 – ΚΕΦΑΛΗΝΙΑΣ

ΛΙΟΥΜΗ ΑΡΤΕΜΙΣ

ΠΛΑΤΕΙΣ ΒΟΥΔ

ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 44 – ΚΟΡΙΝΘΟΥ

20:50-ΠΡΩΙ

ΠΡΟΣΕΛΕΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 34 – ΚΙΛΚΙΣ

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ 86 – ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ

8/27/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΔΕΛΕΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΓΕΡΜΑΝΟΥ 35 – Β.ΡΟΥΦΟΥ

ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΚΟΜΝΗΝΟΥ

ΣΤ.ΒΟΥΛΓΑΡΕΩΣ – ΙΩΝΙΑΣ

8/28/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΠΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 270 – ΒΟΤΣΗ

ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 44 – ΚΟΡΙΝΘΟΥ

8/29/2009

8:00-20:30

ΚΟΤΣΙΡΙΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ 52 – Β. ΗΠΕΙΡΟΥ 3

ΛΟΥΚΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΑΓ ΑΝΔΡΕΟΥ 153 – ΓΟΥΝΑΡΗ

ΜΠΟΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΑΥΑΡΙΝΟΥ 26 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΥ

ΠΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ 5 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΕΝΕΝΤΙ ΔΕΗ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΓΕΝΝΗΣ

ΜΑΡΑΘΩΝΟΜΑΧΩΝ 37 ΣΧΟΛΕΙΑ ΕΓΛΕΙΚΑΔΟΣ

ΣΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 25 ΖΑΙΜΗ

20:30-ΠΡΩΙ

ΘΕΟΦΙΛΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΠΛ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 206 – ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ

8/30/2009

8:00-20:30

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 221 – ΑΡΑΤΟΥ

ΚΟΝΤΑΞΑΚΗ ΑΝΝΑ

ΠΛΑΤΕΙΑ ΟΜΟΝΟΙΑΣ 29

ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΛΛ.ΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 17 – ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΝΤΖΕΛΒΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ 361 ΚΟΤΡΩΝΙ

ΠΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 270 – ΒΟΤΣΗ

ΤΣΙΜΕΝΙΔΗ ΚΑΛΛΙΝΑ

ΚΟΥΜΑΝΙΩΤΗ 59 – Χ.ΤΡΙΚΟΥΠΗ ΠΛΗΣΙΟΝ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ

8/31/2009

14:00-20:50

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΕΛ.ΣΤΡΑΙΩΤΟΥ 69 – ΚΥΠΡΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΜΕΡΙΚΗΣ ΑΒ ΒΑΣΙΛ/ΛΟΣ(ΣΤΟΑ)

ΘΕΟΧΑΡΟΥΣ ΕΛΕΝΗ

ΠΑΤΡΕΩΣ 92 – ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ

ΝΙΚΟΛΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ

Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΥ 53 – ΜΠ.ΡΟΥΦΟΥ

ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

ΑΝΘΕΙΑΣ 217 ΖΑΡΟΥΧΛΕΙΚΑ

ΠΕΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΑΓ.ΑΝΔΡΕΟΥ 79 – ΕΡΜΟΥ

ΠΡΑΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΓΟΥΝΑΡΗ 189 – ΒΟΤΣΑΡΗ

20:50-ΠΡΩΙ

ΖΕΙΜΠΕΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 238 – ΕΡΜΟΥ

ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΟΥΝΑΡΗ 34 – ΚΟΡΙΝΘΟΥ

9/1/2009

13:30-17:00&

20:50-ΠΡΩΙ

ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ 321 – ΦΙΛΟΠΟΙΜΕΝΟΣ

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΑΙΖΩΝΟΣ 52 – ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ

</